/ Forum Joanna Miziołek: Polacy wybiorą między 500 plus a wartościami europejskimi
18    

Joanna Miziołek: Polacy wybiorą między 500 plus a wartościami europejskimi

Dodano 18
– Przed nami ostatni tydzień kampanii, a w nim decydujące starcie. Chociaż są to wybory samorządowe, to nikt z polityków nie ukrywa, że stawka jest duża i ogólnokrajowa – mówi Joanna Miziołek.
 18
  • Joasiu Matołek

co to sa te "wartosci europejskie" ?

z punktu widzenia przecietnego Polaka, a nie burżuja POlitycznego
    te wartosci sa nic nie warte.
    • Przed "wartościami europejskimi" już w r. 1772 ostrzegał J. J. Rousseau, pisząc w "Uwagi nad Rządem Polski":
      "Dzisiaj nie ma już Francuzów, Niemców, Hiszpanów ani nawet Anglików,
      niezależnie od tego, co inni o tym mogą mówić; są jedynie Europejczycy.
      Wszyscy mają ten sam gust, te same życzenia, te same zwyczaje,
      bo nikt z nich nie był regionalnie kształtowany przez specyficzne instytucje.
      Będąc w tej samej sytuacji, wszyscy będą czynili to samo,
      będą sie zwali bezinteresownymi będąc łajdakami; będą głosili interes publiczny,
      myśląc wyłącznie o sobie; będą chwalili umiarkowanie, życząc sobie bogactwa jak Krezus.
      Nie dążą do niczego poza luksusem, nie tęskną za niczym poza złotem;
      będąc pewni, że pieniądz spełni im najgłębsze ich życzenia, są gotowi,
      sprzedać się pierwszemu, który im pieniądze oferuje.
      Co to ich obchodzi, komu służą i jakiemu prawu podlegają?
      Jak znajdą pieniądze na kradzież i kobiety do uwiedzenia,
      będą się w każdym kraju czuli jak u siebie w domu."

Do tych starych "wartości" europejskich doszły w ok. 250 latach (nied-)oświecenia nowe, szczególnie ostatnio prawo penisa do anusa i wszelkich innych otworów, wynik gender "science", jak i prawo do zabijania swoich dzieci przed porodem i starych (rodziców), taki rezultat eugeniki, "humanizmu" i wydajności. To już wszystko, co nowe. Jakos żaden postęp cywilizacyjny, albo?
      •  
        Pani Miziołek ,a co to są te wartości europejskie? Drugie pytanie ,czy to co robi PIs to złe wartości ,nie europejskie ?Może to sa wartości azjatyckie ,albo afrykańskie.? A co ma pani do programu 500+ ( ja nie korzystam osobiście z tego prog. ale popieram ) ?
        Posługiwanie sie tego typu porównaniem przez panią od razu sugeruje że to co PIs ma do zaporponowania jest złe ,a to co opozycja zagraniczna jest tą wartością za którą trzeba głosować ,.To jest czysta propaganda Totalnej Targowicy pani MIziłołek ,porównywana do tej za czasów budowania PRLu Może przypomnę hasło - 3 X tak . Tak ogłupiali ludzi w Polsce komuniści teraz wy to robicie neokomuniści dla dobra eurokołchozu .
        •  
          ...COS BYM NAPISAL ...U ALE CURVA SRAC MI SIE CHCE...PEDZE KRECIC KLOCA
          •  
            •  
              •  
                •  
                  •  
                    •  
                      •  
                        •  
                          •  
                            Te 30 srebrników niedługo nam wyjdzie gardłem.
                            •  
                              Wartości europejskie?? Wolność i Demokracja? Co ludziom po wolności, gdy nie mogą wrócić po zmroku do domu? Co im po demokracji, gdy muszą bać się, aby nie zakatowano ich dzieci w drodze do szkoły? Co im po wolności, gdy idąc na koncert, jadąc metrem, jedząc w restauracji – nie wiedzą, czy wrócą żywi? A tak wygląda rzeczywistość Europy zachodniej.
                              http://detektywprawdy.pl/2017/05/17/mapa-przestepstw-dokonanych-w-krajach-niemieckojezycznych/
                              • NIEMA ZADNEJ WARTOSCI EUROPEJSKIEJ ...JEST TYLKO POPRAWNOSC POLITYCZNA LEWACKO KOMUSZYCH ZULOW ..I PRZEJECIE EUROPY BEZ WOJNY PRZEZ MERKEL !!!!

Najczęściej komentowane