/ Forum Wczoraj uchodźcy, dzisiaj „Polska jest jedna”. PiS zaprezentował nowy spot
8    

Wczoraj uchodźcy, dzisiaj „Polska jest jedna”. PiS zaprezentował nowy spot

Dodano 8
Kampania przedwyborcza jest na ostatniej prostej, a partie i kandydaci prześcigają się w publikacji kolejnych spotów. Dzień po tym, jak na Twitterze pojawiło się nagranie przedstawiające zagrożenie napływem uchodźców, PiS wypuścił następny materiał. Tym razem z udziałem Mateusza Morawieckiego.
 8
  •  
    We wczorajszym klipie wyborczym PiS nic się nie zgadza. Nawet muzułmański uchodźca, który kopie kobietę okazuje się pijanym Bułgarem, chrześcijaninem. Rzekoma deklaracja samorządowców PO o sprowadzeniu hord nielegalnych imigrantów, to dokument Unii Metropolii, który podpisał m.in. prezydent Krupa popierany przez PiS. Straszyć też trzeba umieć
    •  
      Wszyscy kandydaci i samorządowcy startujący z list PiSu, którzy osobiście są uczciwymi i porządnymi ludźmi po wczorajszym spocie muszą się czuć, jakby ich ktoś wrzucił do wiadra pełnego g ó w n a razem z antychrześcijańskim motłochem. Taka ta Polska jest jedna. Rzygać się chce
      •  
        Punkt 11 - za...ać za miskę ryżu.
        • Ciemne pisiory są także bardzo zadowolone, że będą płaciły do 70% więcej za prąd, a skoro pisiory głosowały na pisowską bandę, będą dokładały do rachunków za prąd dla 95% mieszkańców Polski
          •  
            a biura w  smieszych krajach nie nadazaja z  wydawaniem wiz dla filipiczykow indyjczykow i h , , ,wie kogo
            • "Jedna Polska" to znaczy PiS + PO = PZPR w takim układzie niech was szlag trafi natychmiast. Zdrajcy ze zdrajcami zawsze się dogadają. Rodacy, czy jeszcze chcecie na nich głosować?
              • A PREMIER KONSULTOWAŁ TO Z RODSZYLDAMI O TYCH UCHODZCACH HA HA AH bo doktryna jest zgoła inna
                youtube
                ha ha ah dana rodszyld nadzorowała ten berlinski jude cyrk ha ha ah co premier na to i czy tam nie było zniewarzenia godła polski ha ah ah chyba ze to juz polin ha ha ah komu te bajki mateuszu krzywousty ha ha ah
                • ja mam lepszy ha ah ah
                  youtube
                  no i hasło ŁACZY NAS WSPÓLNA SPRAWA HA HA AH

Najczęściej komentowane