/ Forum Jaki o zaletach Trzaskowskiego. „Jest rzeczywiście ładny”
13    

Jaki o zaletach Trzaskowskiego. „Jest rzeczywiście ładny”

Dodano 13
Na ostatniej prostej przed pierwszą turą wyborów samorządowych nie brakuje ostrej politycznej walki i mocnych słów. Okazuje się jednak, że – za namową dziennikarza – kandydaci są w stanie mówić o zaletach przeciwników politycznych.
 13
  •  
    Bo "Eierkopf-Jaki" nigdy ładny nie był i nie będzie nigdy. Tak już maja jajowate łby.
    • Podobno z powodu tego krzywego ryja nawet HGW wolała jak Rafcio całował ją w d*pę, a nie w usta.
      • Każdy młody żyd jest ładny. Potem niestety rośnie nochal i brzuszysko!...
        • Ładny? On jest wręcz śliczny. Tylko z tej ślicznej gęby mu tak capi, że sam też się cały czas od tego krzywi.
          • Czy pisiory będą miały odrobinę godnosci i jak będą szły na wybory to założą opaski z logiem pisu? czy będą się wstydzić jak zawsze i ukrywać swoje komunistyczne poglądy
            • youtube
              ha ha ha wybory ad2018
              • Google Now płacąc comiesięczną pracę online ... możesz zarabiać od 24 835 do 33742 USD miesięcznie w domu przez 3 godziny dziennie przez Internet. Rozpocząłem tę pracę i nigdy nie byłem szczęśliwszy, a teraz dzielę się nią z wami, więc możecie też spróbować. Możesz too sprawdzićć tutaj ...

.......... ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ http://www.CashPay40.Com
                •  
                  to kogo ty lubisz ?
                  panienki
                  chlopakow
                  czy jak leci!
                  • youtube
                    ha ha ha jude circus
                    • Trzaskowskiego jak by pozwolić to by posprzedawał kamienice które nie zostały sprzedane, facet lubi łapówki .
                      •  
                        Super !PiS mi się podoba!Rozbija kliki tworząc nowe! To tylko PiSiory potrafią !

Najczęściej komentowane