/ Forum „Dlaczego Polska wypadła z Europy?”. Reuters dywaguje o pozycji Polski w UE
20    

„Dlaczego Polska wypadła z Europy?”. Reuters dywaguje o pozycji Polski w UE

Dodano 20
Autorzy raportu „Dlaczego Polska wypadła z Europy?” przygotowanego przez dziennikarzy agencji Reutera zastanawiają się, jakie czynniki wpłynęły na obecną pozycję Polski w Unii Europejskiej.
 20
  • Bo zię jej znudziło bycie muzułmańską prostytutką? Bo nie lubi być okupowana? Bo pseudointelektualiści z brukseli i "polskich" elyt sa komletnie skomromitowani
    •  
      tak sama prawda
      • youtube
        HA HA HA
        • SANHEDRYN SWIATOWY Z BAZYLEI DZIELI I RZADZI PRZEPŁYWEM PAPIERU DO DOPY HA HA
          youtube
          • ja wiem jakie czynniki RAMZES UMARŁ A KRYZYS ŻYJE HA HA AH
            youtube
            •  
              Unia dała kasę tylko swoim kacykom za poparcie i domaga się wdzięczności i służalczej postawy już oficjalnie w mediach a z tych dotacji to np. mamy katastrofę ekologiczna na jeziorze Jamno i kilku oficjeli PO umoczonych
              •  
                Unia dała kasę tylko swoim kacykom za poparcie i domaga się wdzięczności i służalczej postawy już oficjalnie w mediach a z tych dotacji to np. mamy katastrofę ekologiczna na jeziorze Jamno i kilku oficjeli PO umoczonych
                •  
                  •  
                    •  
                      •  
                        • ci co piasali ten paszkwil nie znaja polskiich obywateli Polska teraz jest widoczna na arenie miedzynarodowej
                          • Z unijnych funduszy na lata 2014-17 wydaliśmy 5,86 mld €. Tymczasem jako składkę odprowadziliśmy 16,6 mld €http://niewygodne.info.pl/artykul9/04575-Ile-z-UE-dostajemy-a-ile-na-UE-wydajemy.htm
                            • olek szambonurku Szechtera nadal - napisz jak było przyjemnie trzymać z innymi trollikami z Czerskiej Trzaskowskiego (żeby ni uciekł) PO-dczas pasowania na zwolennika LGBTQ - 12 zboków go waliło kolejno a wy trzymaliście przymusowego geja i polewaliście mu dooopsko wazeliną, żeby mu się nie zapaliło ...
                              • he....he....he.......TO EUROPA WYPADLA Z  POLSKI ...!!!! he,,,,,he,,,..he.....he.....he.....
                                • Żałosne lewactwo jewropejskie już niedługo będzie musiało pogodzić się z rolą niewolników swoich muzułmańskich panów albo kęsim, kęsim - a to by się już przyzwyczajali do szariatu w Kalifacie Jewropa:
                                  Kiedy przyszli uchodźcy nie protestowałem - to przecież biedni uchodźcy.
                                  Kiedy stawiali meczety nie protestowałem - mają prawo się modlić.
                                  Kiedy wprowadzali żywność hallal w szkołach nie protestowałem - mogą jeść tylko to na co pozwala im Koran.
                                  Kiedy robili zamachy nie protestowałem - to tylko nieliczna grupa musimy zaakceptować ich kulturę oni tylko tak wyrażają samego siebie.
                                  Kiedy gwałcili kobiety nie protestowałem - taką maja kulturę europejki muszą sie dostosować
                                  Kiedy zażądali eksterytorialnych stref z prawem szariatu nie protestowałem - muszą mieć własne terytorium mieszkamy przecież w wolnym kraju.
                                  Kiedy wprowadzali swoich posłów do parlamentu nie protestowałem - są już prawie połową społeczeństwa mają prawo do współrządzenia krajem.
                                  Kiedy wprowadzili prawo szariatu nie mogłem już protestować.
                                  • Autorzy odnotowują, że „nasz kraj otrzymuje ogromne finansowe wsparcie od tej organizacji, a jednocześnie wyraża niezadowolenie z ewentualnych wpływów w sprawy wewnętrzne”
                                    A który to dokument EU nie zobowiązuje do wyrażania zadowolenia?
                                    • Niech lewactwo zapyta się Żyda Sorosa nienawidzącego Polski, Polaków, katolików, patriotów i chrześcijan w całości - on zna receptę na Kalifat Jewropa z białymi niewolnikami zapiergalającymi na swych AllahAkbar panów - w planach Sorosa sprowadzić do Jewropy 500 milionów szlamu beżowego z Afryki i 400 milionów szlamu śniadego z Azji ... 226 euro pOSŁÓW siedzi w kieszeni Sorosa i robi to co im żydzisko każe ...
                                      Nowy hymn Niemiec a później Jewropy:
                                      youtube
                                      • walic UE,lewactwo i zboczenia to to samo,totalna niedysPOzycja na dnie,a kamilek t sobie plusiki stawia,tamten tydzien 11120 dzis 12930 ale ma fanow reka go boli chyba od walenia...a ja mam ponad 2500 minus postawionych przez niego, a inni ? cha cha cha ,to jaki psych.Tworki pewnwe...

Najczęściej komentowane