/ Forum Mocne oświadczenie dziennikarki TVP. Żąda usunięcia swojego wizerunku ze spotu PiS
8    

Mocne oświadczenie dziennikarki TVP. Żąda usunięcia swojego wizerunku ze spotu PiS

Dodano 8
Prezenterka TVP Justyna Śliwowska-Mróz domaga się od Prawa i Sprawiedliwości przeprosin i usunięcia swojego wizerunku ze spotu PiS, który dotyczył przyjmowania migrantów przez polski rząd.
 8
  • Te bożenka, powiedz mi zatem dlaczego TVN totalny bankrut ciągle jeszcze jest na rynku medialnym?
    Powiem ci, utrzymują tę gazownię ludzie którym zależy na sianiu fermentu i dezorientacji w polskim społeczeństwie.
    Normalnie komercyjna stacja nie przynosząca zysku a wręcz straty, dawno znikła by z rynku medialnego, ta szczujnia jednak się utrzymuje dzięki pieniądzom parchów min.takich jak ty.
    Dziennikarz (prawdziwy) nie powinien trzymać i stać po którejkolwiek stronie , dziennikarze zarówno Polsatu jak i TVN-u nigdy nie trzymali tych standardów, to co niby? TVP ma być inne?
    • Nawet dziennikarki w tej gebelsowskiej szczekaczce nie moga juz tej lawiny kłamstwa zdzierżyć?
      • A mi to zwisa, jak publikują w prasie moje zdjęcie , też nikt nie pytał mnie o zgodę, ale ja nie mam załatwionej fuch w TVN na ćwierć etatu jako niby dziennikarz, bo tam sami niby dziennikarze, ech - jak te elity się zeszmaciły!!!
        • Ciemne pisiory na forum rozmyslaja skąd mają minusy, a jak pisowskie boty dają im plusy to pisiory są zachwycone, wynajmijcie księdza Mateusza, aby rozwiązał wam tę zagadkę
          • Google oferuje domowy biznes online w domu, dzięki czemu możesz zarobić nawet 32549 $ miesięcznie krótko po kilku godzinach pracy. Rozpocząłem tę pracę i nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy, a teraz dzielę się nią z tobą, 0dwiedźź tę stronę po więcej szczegółów. ..

.......... ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ http://www.CashPay40.Com
            • Heh. Prwnie cała redakcja minusuje. A nie podaliście jeszcze, że ta pani nie jest dziennikarką TVP. Inne media nie miały problemu by podać, że to była dziennikarka.
              PS. Minusujcie do woli :)
              • Pani Aleksandro tu pracuje niejaki Olek Nadal ...ktory jest na  uslugach ...Wprost. .On zarzadza punktacja ....he.....he.....he......he.....he.......
                • Haha. Ale to mocne. Ale urwał. Ale ten cały tekst jest propagandowy. Ale mocny. Najlepszy jest fragment o „klipie wymierzonym w uchodźców”. Kto takie bzdury pisze? Pewnie ci, w których de facto jest wymierzony czyli ci, którzy pragną Polskę ubogacić kulturowo jak w Niemczech, Francji czy Szwecji. Ostre jazdy macie totalniaki z tenkraju. A my tu w Polsce spokój mamy. Co kto woli.

Najczęściej komentowane