/ Forum Rzecznik PiS ostro do Tuska: Dlaczego pan tak nienawidzi Polski?
15    

Rzecznik PiS ostro do Tuska: Dlaczego pan tak nienawidzi Polski?

Dodano 15
Ostatnie słowa szefa Rady Europejskiej spotkały się z kategoryczną reakcją rzecznik PiS. „Żałosne bzdury dżentelmena w krótkich spodenkach” – skwitowała Beata Mazurek.
 15
  •  
    To jest już skrajna bezczelność, przedstawicielka najbardziej skrajnie antypolskiego gangu o nazwie PiS oskarża gorliwego polskiego patriotę Pana Tuska o nienawiść do Polski. To ty nienawistno Beato skrajnie nienawidzisz Polski razem ze swoim skrajnie antypolskim gangiem PiSuarem. Więc nie odwracaj kota ogonem.
    • PISu moja droga Pisu ni ePolski Bo pis to żadna Polska
      •  
        Jestem pełen uznania dla Was PiSo-bolszewicko-katolskie trolle!
        •  
          Normalnie prawdziwa dama się odezwała.
          A jak elokwentnie odniosła się do meritum! Do tego oczytana. Szacunek. Krótkie spodenki. Cytaty z felietonów. Tylko szkoda, że całkowicie nie na temat
          •  
            "Dlaczego pan tak nienawidzi Polski?"pyta naiwnie pani Mazurek.
            Tyfusek mówi że "Z historii pamięta..." A ja też z historii pamiętam, że każden jeden folksdojcz nienawidzi Polski ,bo dla niego "Polska ,to nienormanlość".
            • Tuska: Dlaczego pan tak nienawidzi Polski? proste bo jest zdrajca i nie jest Polakiem...
              YES,YES, YES
              •  
                Czy ta menda z Rumi @nadal juz duupe POdniosla?
                •  
                  Tusek to taki wiejski Burek na krotkiej smyczy a @bolkos to maly pyskacz z zadupia! O hahahaha!
                  • Tuska: Dlaczego pan tak nienawidzi Polski? proste bo jest zdrajca i nie jest Polakiem...
                    • Nienawidzi to pisowska banda z karłem na czele, oraz pisowski proletariat
                      •  
                        sorki
                        arni!
                        •  
                          ma arin "curwiki w oczach ""!

Najczęściej komentowane