/ Forum Lech Wałęsa o PiS: To jest gorsze niż stalinizm, gorsze niż hitleryzm
13    

Lech Wałęsa o PiS: To jest gorsze niż stalinizm, gorsze niż hitleryzm

Dodano 13
Lech Wałęsa zabrał głos w sprawie zbliżających się wyborów samorządowych. Były prezydent skomentował postawę premiera Morawieckiego oraz ocenił działania PiS. Zadeklarował także, kiedy zaangażuje się w polską politykę.
 13
  • Sorry Bolek ale największym gnojem dla mnie to jesteś ty a nie PIS
    • przecież ktoś to łyka, i nie są to już brednie, ale zamyślone sk**********o.
      tylko POtwierdza gnidostwo tego osobnika, tego drugiego z Breslau zresztą też.
      "ktoś" tym steruje i ten koś ma POrty pełne strachu, jednocześnie niezłe haki na te "legendy", by je zmusić do takiego q******ia.
      • Kogoś obchodzi co ten śmieć ma do powiedzenia?
        • Polacy tego chcą!. Zobaczysz w poniedziałek wyniki, berecik spadnie ci z makówki!. Okularki, żeby Polacy nie napluli w ślepia?.....
          • Panie Bolku, ile razy ostrzegalem przed walesaniem sie w przestrzeni medialnej - nie pomoglo.
            Znaczy trzeba sie bedzie panem fachowo zajac z powodu "cognitive dissonance (dysonans poznawczy)", najlepiej w Tworkach, ale moze i w Swieciu albo Srebrzysku (najblizej). Zycze -na zas- dobrej i szybkiej rekonwalescencji.
            • miało być "nie bredzą"
              zdenerwowałem się
              • Trzeba być kretynem, żeby używać takich porównań. Nawet młodsze od "bolkowego" pokolenia zdają sobie sprawę czym był faszyzm czy stalinizm i bredzą jak ten ...
                • Kiedys takich patologicznych osobnikow , zamykano w psychiatrykach, zwanych rowniez psychuszkami, albo resocjalizowano w obozach pracy przymusowej ! Teraz chwasty z Popowa sie rozplenily i to akurat w moim rodzinnym ukochanym Gdansku !
                  • o tym upadlym matole bolku juz nawet pisac sie nie chce,zdradziecka menda wstretna szuja.......
                    • Wałęsa, wcześniej nigdy bym nie pomyślał, że z Ciebie taka pospolita łajza. Dzisiaj, po tym co wypisujesz, twierdzę że jesteś moralnym śmieciem. Mówię to z całą odpowiedzialnością, jako ( wstyd się przyznać) że kiedyś znałem tego donosiciela i sprzedawczyka.....

Najczęściej komentowane