/ Forum Lawina komentarzy po wyborach. Holland: Patryk Jaki to nieszczęście dla miasta. Mielibyśmy białoruski Mińsk
15    

Lawina komentarzy po wyborach. Holland: Patryk Jaki to nieszczęście dla miasta. Mielibyśmy białoruski Mińsk

Dodano 15
Cała Polska żyje sondażowymi wynikami wyborów samorządowych. Dane ujawnione wieczorem 21 października komentują nie tylko politycy, ale również dziennikarze i artyści. Co powiedzieli Agnieszka Holland, Krystyna Janda i Jerzy Zelnik?
 15
  • tzw artysci nigdy nie czaja islamskiej czaczy, niemcy francja po zmroku to juz afryka, durnie mysla ze u nas bedzie inaczej
    • Prawdziwy ciemnogród musi odejść, czas przywrócić demokrację i rozliczyć ciemnotę, układ trzeciej RP
      • nadchodzi?, już jest wiosna ludu
        • NIECH KTOS W WIEZIENIU WPROWADZI DEMOKRACJE TALMUDYCZNĄ ha ha ah to zobaczy ze tam zostaną tylko strażnicy tej demokracji jude circus AD 2018
          • Taki jaki taki Jaki reprezentuje bardziej rozsadek niż .nowocześni i postępowi z PO. Ich ideologia jednak bardziej reprezentuje "wartości" europejskie, o których już w r. 1772 J. J. Rousseau (Rozważania nad Rządem Polski) tak pisał:
            "Dzisiaj nie ma już Francuzów, Niemców, Hiszpanów ani nawet Anglików,
            niezależnie od tego, co inni o tym mogą mówić; są jedynie Europejczycy.
            Wszyscy mają ten sam gust, te same życzenia, te same zwyczaje,
            bo nikt z nich nie był regionalnie kształtowany przez specyficzne instytucje.
            Będąc w tej samej sytuacji, wszyscy będą czynili to samo,
            będą sie zwali bezinteresownymi będąc łajdakami; będą głosili interes publiczny,
            myśląc wyłącznie o sobie; będą chwalili umiarkowanie, życząc sobie bogactwa jak Krezus.
            Nie dążą do niczego poza luksusem, nie tęskną za niczym poza złotem;
            będąc pewni, że pieniądz spełni im najgłębsze ich życzenia, są gotowi,
            sprzedać się pierwszemu, który im pieniądze oferuje.
            Co to ich obchodzi, komu służą i jakiemu prawu podlegają?
            Jak znajdą pieniądze na kradzież i kobiety do uwiedzenia,
            będą się w każdym kraju czuli jak u siebie w domu."
            Do tych "wartości" doszło finalnie prawo penisa do anusa, jak i wszystkich innych otworów tego świata, świętowane w dużych aglomeracjach, gdzie anonimowość pozwala na nieetyczne i pasożytnicze zachowanie. Żaden postęp cywilizacyjny.
            • KON STY TU C JA HA HA AH ART 53 KONSTYTUCJI MOJA WIARA MI ZABRANIA GŁOSOWAĆ NA ZYDA HA HA AH I BRAC UDZIAŁ W WYBORACH DEMOKRACJI TALMUDYCZNEJ HA HA AH ZGODNIE Z ART 53 UST 6 HA HA HA KON ST TU C JA HA HA AH JUDE CIRCUS
              • w demokracji talmudycznej tak już jest że dwóch debili przegłosuje jednego filozofa w dodatku w głosowaniu tajnym tak ze nie poniesie konsekwencji swojego wyboru tylko odpowiedzialność sie rozmyje w zydowskim jude cyrku za który i tak zapłaci je ba ny kowalski z nowakiem ha ha ah dlatego ja nie głosuje bo mija wiara mi zabrania głosować na zydów ha ha ah art 25 32 53 konstytucji RP a w szczególnosci art 53 ust 6 ha ha ah nikt nie moze byc zmuszany do praktyk demokracji talmudycznej ah aha h
                • ostatnie pytanie do inteligentnych inaczej

naprawdę jesteście szajsem?
                  • mam pytanie.
                    czemuś się tak ludu sk****ł
                    • niejaki Węglarczyk od onetu

za niemieckie dudki? i ruskie, bratanek pułkownika Światło.z domu Fleischfarb

Czytaj więcej: https://histmag.org/O-tym-jak-Izaak-Fleischfarb-stal-sie-Jozefem-Swiatlo-8790
                      • niezłe.
                        żydokomucha o demokracji.

Błażej G.
                        jestem warszawiakiem
                        tego wybrał chłam, i to by było na tyle
                        • Warwsiowiaki wybrali :)) Ale obciach. Wstyd na cały kraj. Trzaskowski. Normalnie teraz beka z każdego Zabużanina ze stolnicy :)
                          Choć przyznam, że PiS zrobił wielki błąd wystawiając Jakiego do tego starcia. Powinni byli poprzeć Jakubiaka. Patryk to jednak w oczach przeciętnego wyborcy żywiołowy młokos, a ludzie wolą na ważniejsze urzędy ludzi doświadczonych, okrzesanych, wyważonych, spokojnych. Błąd lub celowa zagrywka PiS. Tego nie wiem. Życzę za to powodzenia pani Wasserman i panu Płażyńskiu. Oboje mają przeciw sobie beton porośnięty porostami. Pytanie czy ludzie zechcą go skruszyć czy wolą leżeć i narzekać, że taki ten beton zimny i zielony?
                          • Wywiady i wypowiedzi zboczeńców mnie nie interesują...

Najczęściej komentowane