/ Forum Zagraniczne media komentują wybory samorządowe w Polsce. „Rozczarowujący” wynik PiS
21    

Zagraniczne media komentują wybory samorządowe w Polsce. „Rozczarowujący” wynik PiS

Dodano 21
Wyniki wyborów samorządowych są szeroko komentowane nie tylko przez krajowe media. O wygranej PiS oraz prawdopodobnych problemach ze sformowaniem koalicji napisały także zagraniczne serwisy. Artykuły na temat głosowania do samorządów opublikowały m.in. „Washington Post” oraz „Politico”.
 21
  • Treść została usunięta
    • Treść została usunięta
      •  
        Uwielbiam skowyt PiSundli w niedzielny wyborczy wieczór. Niezły daliśmy im łomot. A ci szaleńcy marzyli o Warszawie.
        •  
          Hmm... W USA Republikanie i tramp cieszą się obecnie "aż" 40% poparciem, to faktycznie 32% może być dla niektórych rozczarowujące. To co w takim razie powiedzieć o takiej potędze CDU/CSU w Niemczech która ma poparcie 28% albo francuska partia En Marche prezydenta Makron - notująca ostatnio oszałamiający wynik 21,5 % :)
          • Treść została usunięta
            • Od początku uważałem, że 27 tys. zwiezionych przez PiS "wyborców" z prowincji do Warszawy to stanowczo za mało. Od początku mówiłem, żeby przywieźli co najmniej 100 tys.
              • co wy sie podniecacie kto wygrał a kto przegrał ha ha hab plan korporacji w polinie bedzie realizowany bez wzgledu na opcje polityczna a te wybory to jude circus to tylko kwestia kto konkretnie z nazwiska i imienia bedzie lizał koszer dupsko na danym odcinnku demokracji talmudycznej w polinie srodki i tak w połowie sa przyznawane z UE a z pustego to i salomon nie naleje ha ha ah tak to juz jest w demokracji talmudycznej ze zyd da ci 500+ zabierze 1500 w podatkach i jeszcze z wami będzie żarł przy jednym stole ba sprowadzi ci do stołu jeszcze z dwóch arabów i paru kitajców ha ha ah na utrzymanie ha ha ah
                • Jedna rzecz musza zrobic . Zakonczyc polityczna walke. PIS i PO. Podzielic sie rzadzeniem a wyniki same przyjda. A wroga szukac w kosmosie.
                  • Na żadnych politykierów - karierowiczów z ugrupowań pro-berlińskich i pro -watykańskich swojego głosu nie marnowałem. Wybierałem tylko osoby bezpartyjne które znam, które wiem że coś potrafią.
                    • Konan Katoda
                      zasrańcu umysłowy.
                      za rok wrócisz do gnojówki, skąd cię tsunami przywiało
                      •  
                        Zobaczymy w ilu Sejmikach kaczyści przejmą władzę to wtedy pogadamy czy jest źle czy nie. A Kosiniak jasno dał do zrozumienia, że pis może pokornie przyjąć kolejne zwycięstwo na miar 1:27 :)
                        • Treść została usunięta

Najczęściej komentowane