/ Forum Wybory samorządowe. Są wyniki sondażu late poll. Lepszy wynik Koalicji Obywatelskiej w sejmikach
7    

Wybory samorządowe. Są wyniki sondażu late poll. Lepszy wynik Koalicji Obywatelskiej w sejmikach

Dodano 7
Nadal trwa liczenie głosów przez komisje wyborcze. Tymczasem stacja TVN 24 opublikowała wyniki late poll. Z sondażu wynika, że PiS nadal pozostał liderem, jednak przewaga nad Koalicją Obywatelską jest mniejsza.
 7
  •  
    Najweselej mi, gdy czytam komentarze na prawicowych mózgotrzepach pokroju Niezależna.pl. Autorzy dalej klepią idiotyczną propagandę sukcesu i odbębniają zwycięstwo a w komentarzach czytelników rozpacz i  w k u r w, że z nich idiotów chcą zrobić :)
    Coś mi się wydaje, że zbiorowa masturbacja jaką poddali swoich odbiorców Sakiewicze, Karnowskie i Kurskie została nagle przerwana kubłem zimnej wody :D
    •  
      Najweselej mi, gdy czytam komentarze na prawicowych mózgotrzepach pokroju Niezależna.pl. Autorzy dalej klepią idiotyczną propagandę sukcesu i odbębniają zwycięstwo a w komentarzach czytelników rozpacz i  w k u r w, że z nich idiotów chcą zrobić :)
      Coś mi się wydaje, że zbiorowa masturbacja jaką poddali swoich odbiorców Sakiewicze, Karnowskie i Kurskie została nagle przerwana kubłem zimnej wody :D
      • TSUE wpływa na wybory w Polsce; jako narodowiec czekam na ruch państwa polskiego; czy Polska jest państwem suwerennym?
        •  
          Wystarczy, że PSL się dogada z KO i kaczyści będą mieli kolejny sukces 1:27 do świętowania.
          Pomijam, że nie przejęli ani jednego dużego miasta. To było oczywiste. Lepiej, że ani nie odcięli tlenu ludowcom ani nie będą mieć Sejmików. A nokaut Patryka koncertowy i prestiżowy. Opozycja łapie wiatr a do kaczystów zaczyna docierać, że przegrana (i więzienie) to całkiem realna opcja. Wystarczy wysoka frekwencja i cała ta banda będzie siedzieć
          • no nie jest tak zle,mendy lewackie niby wygraly w miastach opanowanych przez totalna niedysPOzycje ale to chwilowe,czesc tych POpaprancow jest w aktywnym programie cela +,cha cha cha...

Najczęściej komentowane