/ Forum Staniszkis: PiS powinien wysłać Kaczyńskiego na emeryturę
18    

Staniszkis: PiS powinien wysłać Kaczyńskiego na emeryturę

Dodano 18
Znana socjolog uważa, że PiS powinna uruchomić mechanizmy demokratyczne i doprowadzić do głosowania w sprawie zmiany lidera.
 18
  •  
    nie mam nic przeciwko żeby Zyd był sklepikarzem, krawcem, szewcem, pracownikiem banku czy kuglarzem ale gdy próbuje się mieszać do polskiej polityki to mie bardzo fkürvia, panie
    • Maly rycerz wyraznie niedomaga umyslowo i fizycznie. Nad czym Wy tu jeszcze dyskutujecie?
      •  
        "To, co mnie naprawdę porusza i przygnębia, to aż nazbyt liczne dowody tego, co Anglicy nazywają moral insanity [głuptactwo moralne, obłęd moralny – przyp. red.]" – wskazuje i dodaje: "Bo jeśli w moim rodzinnym mieście (mieście wyjątkowej kumulacji kretynów, trzeba to powiedzieć bez ogródek) zwycięża przez nokaut osoba, na której ciąży sądowa kondemnatka za oszustwo.; jeśli w Olsztynie zwycięża – i to głosami kobiet – kandydat z poważnym zarzutem o gwałt; jeśli w Poznaniu wygrywa ostentacyjny protektor dewiantów, jeśli w Gdańsku najlepszy i prawdopodobnie biorący rezultat osiąga lokalny kacyk, który ma 36 kont bankowych [chodzi o rachunki bankowe nie konta – przyp. red.], więc nic dziwnego, że o nich „zapomina”; jeśli wreszcie w stolicy wygrywa w pierwszej turze nie tylko kompletne zero umysłowe, ale środowiskowy i polityczny dziedzic gigantycznego złodziejstwa w Ratuszu, to znaczy, że żadne normy moralne nie mają dla Jaśnie Nieoświeconego Demosu żądnego znaczenia, ze wolno najbezczelniej kraść, gwałcić i naruszać wszystkie inne przykazania Dekalogu(…) – napisał na Facebooku profesor Bartyzel.
        •  
          "I kto to mówi 2018". Osoba aktywna politycznie, wyraźnie starsza od JK, wysyła go na polityczną emeryturę. Cały lemingrad w pełnej krasie
          • No ja akurat jestem zwolennikiem odsyłania na emeryturę osób pełniących ważne dla społeczeństwa funkcje (polityków, sędziów, urzędników na kierowniczych stanowiskach itd), w znacznie mniej zaawansowanym wieku. Tylko co ta stara rura bardaszana z osuszonymi zwojami może mieć w tej sprawie do powiedzenia? Stetryczała idiotka, pchana przez kolejne tytuły naukowe po układach i znajomościach, z niejasnych dla mnie przyczyn nieustannie lansowana w mediach, jakby stanowiła jakiś autorytet. Pamiętam jej główny argument za przystąpieniem Polski do Unii podczas dyskusji w ogólnokrajowej telewizji (z okresu bezpośrednio przed akcesją) - "..bo chce mieć paszport i jeździć bez wiz".
            • Malesa czy Naczelny Rabin Polski - Schudrich dał ci PO-zwolenie na rzucanie niekoszernym gooownem ... A FE !!!
              • Przecież bez niego to tylko banda czopków.Jedynie co ich trzyma w kupie to strach przed nim
                • olek szambonur nadal z Czerskiej wysr...ł z siebie kolejne gooowno niekoszerne - idź szambiarzu do pracy w oczyszczalni Czajka - może lepiej się PO-czujesz - będziesz mógł wychlać jabłola za 30 judaszowych szekli od Żyda Sorosa (nienawidzącego Polski, Polaków, katolików, patriotów i chrześcijan w całości) - nikt ci nie będzie przeszkadzał (np. jąkała z Gooownianej) ... Szalom burasie ...
                  • a mnie się wydaje , że dziada zamknąć w osiedlu strzeżonym . gdzie klamki są z jednej strony .

inaczej ten ukrainski karzeł bedzie dalej brużdził .
                    •  
                      Ma racje. Po pierwsze widać że sondaże poparcia PISu są zawyżone, a po drugie co dużo ważniejsze, gdyby były to wybory do parlamentu, PIS stracił by władzę.
                      • jeżeli już
                        to staniszkis wysłać do kostnicy
                        z pekiem czosnku oraz krzyżem POchować
                        bo za życia
                        wyglada jak wampirzyca
                        • jeżeli już
                          to staniszkis wysłać do kostnicy
                          z pekiem czosnku oraz krzyżem POchować
                          bo za życia
                          wyglada jak wampirzyca
                          •  
                            PiS miało szanse na 40% gdyby nie sztywny Morawiecki z kołkiem w d... , ten wynik to porażka a porażkę zawdzięczamy Morawieckiemu opowiadającemu bajki przy kotlecie w restauracji
                            • ok, a staniszkis do utylizacji expresowo....
                              • PiS ma lepszy wynik w skali kraju niż 4 lata temu, a ta kobita co to jej poglądy się rozkalibrowały i raz w tą, a raz w tamtą woła by zmienić lidera. Sama już dawno powinna być na emeryturze to bawi się w „Wernyhorę postkomuny”, a totalnym mediom w to graj.

Najczęściej komentowane