/ Forum Osadzeni głosowali za Trzaskowskim. Kandydat Koalicji wygrał w dwóch aresztach
9    

Osadzeni głosowali za Trzaskowskim. Kandydat Koalicji wygrał w dwóch aresztach

Dodano 9
Rafał Trzaskowski wygrał wybory na prezydenta Warszawy. Kandydat Koalicji Obywatelskiej cieszy się dużą popularnością wśród osadzonych. Polityk zwyciężył w głosowaniu przeprowadzanym w dwóch aresztach.
 9
  • u mnie w gminie juz nawet programu za specjalnie nie prezentowali tylko jedna zydowska sitwa walczyła z druga zydowska sitwą popierana każda z nich przez koszer dyrektorów banków gdzie brali kredyty na tzw "rozwój gminy" ha ha ah oraz miejscowych zyd przetargowców bo robote i tak odsprzedawali koszer wyscigi do studni bez dna czyli budżetu gminy ha ah ah i unijnych dotacji ha ha ah jak powiedziałem ze moge ich olać wszystkich ciepłym moczem z góry z boku i z POdskoku to powiedzieli ze jestem antysemita ha ha ah a ja im tylko prawde prosto w koszer ryj powiedziałem ha ha ah
    • teraz czas na realizacje tych mrzonek wyborczych ha ha ah nastepny "wizjoner" zasiadł koszer dupskiem w stolycy ha ha ah
      • A pisiory na forum wspomną jak przywozili z wiosek ludzi do głosowania na byle jakiego
        • Czy to znaczy, że PO kontrolujące sądy własnych zwolenników i KODowców?
          • na białołece 66% HA HA HA W DEMOKRACJI TALMUDYCZNEJ TAK JUZ JEST ZE ZŁODZIEJE I MORDERCY PRZEGŁOSUJA SWOJE OFIARY HA HA AH ALE JAJA JAK JARMUŁKI HA HA AH JUDE CIRCUS
            • By żyło się lepiej...

Najczęściej komentowane