/ Forum „Kler” przebił „Avatara”. Do kin poszły już ponad cztery miliony widzów
8    

„Kler” przebił „Avatara”. Do kin poszły już ponad cztery miliony widzów

Dodano 8
Najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego bije kolejne rekordy. Liczba widzów, którzy zobaczyli to dzieło, przekroczyła już cztery miliony. Informację podała reporterka RMF FM.
 8
  •  
    ciebie cale zycie drewniakiem napie , , , po łbie to i masz takie pis dowate w  pis y
    •  
      @bolkos vel Ch.Bien, przegrales na Dolnym Slasku! Ha ha ha ! Cala twoja praca POszla w pis,,,du!
      •  
        i jak sie ma to do arcydziela "smolensk"?
        • Cameron poczuł się dotknięty przez kler... ale nie dosłownie.
          •  
            "liczba widzów,którzy zobaczyli to dzieło,przekroczyła już 4 miliony"....zakrztusiłam się ze śmiechu widząc określenie dla tego antyklerykalnego gniota"dzieło"...zresztą,co tam się komu podoba nie mnie oceniać.po trwającej już kilka tygodni nachalnej reklamie w prawie wszystkich mediach(państwówka jest w mniejszości )taki wynik to niewiele znaczący pikuś...
            a teraz mój mały coming out:ja też,chodzę na kler,na żywo raz w tygodniu ,w niedzielę-i licząc najbardziej pesymistycznie,że tak jak ja robi 30% ludzi uważających się za katolików,to z ogólnej liczby 37 milionów Polaków daje to około 11 milionów ludzi co tydzień w kościele -bez telewizyjnej,radiowej,prasowej,internetowej propagandy i szczucia...dlatego 4 miliony robią na mnie naprawdę "oszałamiające"wrażenie...

Najczęściej komentowane