/ Forum Ojciec Rydzyk o decyzji Gronkiewicz-Waltz: Zaborcy tak postępowali
10    

Ojciec Rydzyk o decyzji Gronkiewicz-Waltz: Zaborcy tak postępowali

Dodano 10
W środę Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała decyzję o zakazie Marszu Niepodległości w Warszawie. Decyzja prezydent stolicy nie spodobała się niektórym środowiskom. Odniósł się do niej także ojciec Tadeusz Rydzyk, który nie szczędził krytycznych słów wobec posunięcia władz miasta.
 10
  • To kolejny przykład na to, że PO niszczy wszelkie przejawy patriotyzmu !!!
    • Bardzo dobrze, że o. Tadeusz Rydzyk zareagował! Powiedział prawdę. Marsz powinien się odbyć!
      • Wstyd i hańba!. Takich rzeczy nie powinni się robić! O. Rydzyk dobrze zareagował
        • Dobrze mówi, marsze powinny być, ale tylko bez żadnych "wybryków" takich jakie miały miejsce w poprzednich latach.
          • Ta pani ewidentnie chce z pompą odejść ze stanowiska. Pewnie będzie kandydowała do Parlamentu Europejskiego z list PO więc chce jeszcze na odchodne rozwiązaniem marszu niepodległości podlizać się PO !!! Wstyd !!!
            • Nie tylko chazarskie zydostwo tak sobie poczynialo i poczynia dalej z Polakami
              • Racja stanu
                •  
                  "Argument prawdy" - a cóż to znowu za dziwadło? Ktoś wie co ten oszust ma na myśli? Czyżby to było coś na kształt "wartości chrześcijańskich" o których tak często się wspomina, pomimo iż nikt nie wie czym one są?
                  • ma rację, chociaż rozumiem czemu zakazali tego marszu. Tak naprawdę nie wiadomo jak wybrnąć z tej sytuacji i jaki krok będzie najodpowiedniejszy
                    • A myślałem, że nigdy temu facetowi nie przyznam racji. Byłem w błędzie. Co nie zmieni mojego zdania, że konkordat z Kościołem powinien być zerwany.

Najczęściej komentowane