/ Forum Michelle Obama wyznaje, że poroniła. „Czułam się zagubiona i samotna”
2  

Michelle Obama wyznaje, że poroniła. „Czułam się zagubiona i samotna”

Dodano 2
Żona byłego prezydenta USA Michelle Obama przyznała, że przeżyła poronienie. Była pierwsza dama zdradziła też, że jej córki urodziły się dzięki zapłodnieniu in vitro.
  • Podbijam stawkę w sprawie mojej eutanazji. Do kilkuset złotych i narzędzi (elektronarzędzi) dorzucam komputer PC (240 GB SSD, G4500T, s.1151, dysk wewnętrzny, zewnętrzny), wzmacniacz stereo i kolumny, wzmacniacz słuchawkowy, kilkuletni telewizor. Sporo ciekawych książek. Mógłbym także dorzucić jakąś własność intelektualną, ale to może się nie spodobać WSIokom.
    Ale muszę mieć stuprocentową skuteczność. Czyli po utracie przytomności - zatrzymanie akcji serca. Żebym się potem nie obudził, bo będę miał pretensje. Nienawidzę oszustów. Powinno się ich torturować dla przykładu. Ja rozumiem prawa człowieka, humanizm, ale jak ktoś jest niesłowny i ktoś inny ma przez to cierpieć to może jakieś ukrzyżowanie dla przykładu: gwoździe ocierające o kości, łamanie kołem, przypalanie. Wszyscy byśmy na tym skorzystali. Prawo jest niestety nieskuteczne, a w przypadku przestępstw popełnianych przez służby i na zlecenie służb nie działa w ogóle.

Najczęściej komentowane