/ Forum Sondaż zaufania do polityków. Donald Tusk na czele rankingu
14    

Sondaż zaufania do polityków. Donald Tusk na czele rankingu

Dodano 14
Z najnowszego sondażu zaufania do polityków przeprowadzonego przez IBRiS wynika, że największym zaufaniem Polaków cieszy się szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Tuż za nim znaleźli się prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki.
 14
  • W nagrode za zaufanie do niego zwyzywal ich od bolszewikow.
    • psycho prowadzi w sondazu a to dobre
      • Zatem wychodzi na to, ze NIE WSZYSCY SA TAK DURNI JAK WY, wyznawcy Jaroslawa:)))
        • Prima Aprilis jest w kwietniu a nie teraz
          • Niemcy jeszcze dużo kasy wydadzą na takie sondaże aby przywrócić swoje kaPO do koryta
            • Odpowiedź na wpis na FB Konrada Ossowskiego. Nie puścili mi na FB na profilu MON.
              Te bajki o złych Niemcach, Żydach czy Rosjanach są dla ciemnego ludu. Dzięki gazetom z zagranicznym kapitałem służby rozgrywają scenę polityczną. Kilka tysięcy oficerów w służbie czynnej nie pozwoli sobie wejść na głowę Sowietom, Izraelowi, czy Niemcom. Służby potrzebują wroga zewnętrznego, ponieważ zastraszonym społeczeństwem łatwiej rządzić. Kiedyś potrzebowały także wroga wewnętrznego w postaci opozycji politycznej, aby trzymać w szachu Komitet Centralny. Gdyby obcy kapitał w mediach za mocno fikał to służby wyprostują szefa gazety czy telewizji bardzo szybko. Każdego można zastraszyć: dziennikarza, redaktora, wydawcę, dyrektora programowego, prezesa. Jeśli dwa tygodnie przed wyborami pojawia się układ radomski i taśmy Morawieckiego to nie jest to przypadek. Tak działają służby. Chciały uderzyć w PiS. Zapewne obce służby to samo robi w Rosji, Izraelu czy Niemczech - na swoim podwórku – używają wrogów zewnętrznych i wewnętrznych do rozgrywania polityki i opinii publicznej. To skomplikowane gry. Ale ciemny lud to kupi. Ciekawi mnie tylko czy politycy w to wierzą czy są cyniczni i wyrachowani i używają tego jako paliwa politycznego. Skoro A. Macierewicz gra zamachem w Smoleńsku to wszystko jest możliwe.
              Ludzie ze Stopzetu rozpowszechniali kiedyś informację o pobiciu Polaków przez amerykańskich żołnierzy, a było na odwrót. Po prostu ćwiczyli się w sztuce propagandy i dezinformacji. Ciekawe że Konrad Ossowski nie wspomniał o uzależnieniu od Amerykanów. Podobno nasz wywiad korzysta z satelitów należących do NSA. Chodzą na tak krótkiej smyczy CIA, NSA i Pentagonu, że muszą robić drobne kroczki, bo jak się potkną to na bank się uduszą.
              Długo mam jeszcze pisać takie rzeczy czy będę miał wreszcie spokój?
              A może coś o agenturze z filmów Tomasza Sekielskiego?
              • kanalia tyfus na czele rankingu w niemczech, brawo makrela sie cieszy....
                •  
                  ponizej w pis ny dwoch sfrustrowanych pis dowatych !
                  • Od prawa do lewa ludzie już walą kupę na te wszelkie sobdaże bo one takie wyniki mają jaka ręka da za nie kasę.

Najczęściej komentowane