/ Forum Komplikuje się sprawa Fort Trump. Polska zrezygnuje z pierwotnej koncepcji?
5    

Komplikuje się sprawa Fort Trump. Polska zrezygnuje z pierwotnej koncepcji?

Dodano 5
Polska może zrezygnować z pierwotnej koncepcji Fort Trump na rzecz innej formy amerykańskiej obecności militarnej w naszym kraju – ustalił Onet.pl.
 5
  • jakie brednie wciska się Narodowi Polskiemu ..jak się mataczy , jak się okłamuje ..jakie marionetki piastują urzędy w Polsce ! Pisałem o tym ponad dwa tygodnie temu, że FORT TRUMP został odrzucony przez Pentagon i go nie będzie !!! i było to już jasno przedstawione tępakom z MON w USA
    Zadałem wtedy pytanie na co w końcu pójdą te lewe 2 miliardy...skoro cały czas znajdują się na krzywe zdezelowane fregaty, następnie na utrzymanie amerykanów w Polsce ---pytałem się czy w takiej sytuacji odrzucenia Fort Trump MON z prezydentem przeznaczy te pieniądze dla WP ??? ..nawet jeśli trzeba to wydać w USA - są na dziś nieodebrane śmigłowce szturmowe AH-1Z Viper przez Pakistan w ilości 16 sztuk do kupienia już dziś, a nie za 10 lat lub powrót do rozmów z Airbusem w sprawie Caracali bo lepiej i taniej nikt wam nie da z offsetem i licencja garniturowi laicy od decyzji w tematach na których nie macie zielonego pojęcia ..zatem co ci statyści od tzw. prezydenta i ministra Błaszczaka robią, na co czekają ? udają ,że cokolwiek robią dla Polski ! jakie to czasy kiedy to głupi przodem idzie i decyduje o zakupach i losie kraju...jakby to powiedział Pawlak z Samych Swoich
    • ...DZISIEJSZY SONDAZ ...CEBOS ....PIS 42,% KOALICJA PO ..21% PSL 7 % KUKIZ ...6 % ....???
      • Dojcze onet niech poda źródło rewelacji!!
        Następna "wiarygodna" szczujnia!, jak Wyborcza michnika anty polaka.
        A co napiszecie jak będzie? jak do tej pory to ani wasze sondaże ani wasze rewelacje nie znalazły potwierdzenia1
        Dobrze zachował się ambasador Polski w berlinie, was trzeba batem i w kazamaty jak mawiał baćko stalin
        • gie mnie obchodzi, co ustalił szkopski łonet.
          • Czyli cena zostaje a zmienia się tylko rozmiar z fortu na posterunek? Starsi bracia w wierze wiedzą jak robić biznes.

Najczęściej komentowane