/ Forum Operacja Baklava, czyli dziwne związki posła od Kukiza
8  

Operacja Baklava, czyli dziwne związki posła od Kukiza

Dodano 8
Poseł Kukiz15, były oficer służb i wpływowy biznesmen z Bejrutu przez godzinę piją kawę z krwawym dyktatorem Syrii. W tle – sieć spółek i kremlowska propaganda. „Wprost” ujawnia kulisy działalności posła Pawła Skuteckiego.
  • taaa.... a co skorumpowane amerykańska kasą tzw. Polskie służby powiedzą na komentarz użytkownika w temacie Programu Loara ..padają pytania o blokowanie rozwoju Polskiej Broni rakietowej ..dziwne transfery itp. działania na szkodę Polski...według mnie całe kierownictwo Służb do DYMISJI i to już ale nie za naturalne kontakty z Syria a za sabotaż Polskiej Zbrojeniówki i chlanie wódy zamiast pracy !
    cyt:
    """Covax
    poniedziałek, 10 grudnia 2018, 11:29
    Miejsce Polski w szeregu pokazuje przykład Finskiego przetargu. Program "Hydra" ugrzązł a tymczasem Indie za grubą kase kupują system obrony bardzo podobny do w/w. Ukraina i transfery technologi hmmm w zasadzie działa, tylko vector tych technoligu odwrotny od zamierzonego ( mam nadzieje ze "prosba" o głowice grom-m/piorun otrzezwiła głowy w mon). Ja się pytam co z "zasop" ktory mając 7/8 stopien dojrzałosci ( 10 seryjna produkcja) miał 80% skuteczności przeciw RPG 7. Ja się pytam dlaczego "Blyskawica" (ordynalnie tania rakieta radiokomendowa ) na 4/5 stopniu dojrzałości umiera. Dlaczego nikt nie "sterydował" Pioruna/Groma-m do 50-70 kg. Glowica min 5 kg "polskie hit to kill"(zapalnik na prądy wirowe, uderzeniowy a w przypadku nietrafienia zblizeniowy) mamy "Polski ram" Dlaczego nikt nie posadził na R27 ( zakup z ukrainy w cenie jak z USA + technoligia podono) głowicy z groma-m/pioruna na " sterydach" (wieksza macierz fotodiod i mamy "Polski Irys-t". Ja sie pytam dlaczego " Polskie srebro rodowe" czyli Piorun ( de facto IIR upchniety w 10 kilogramowej rakiecie) "zachodzi patyna" a "literki" ( spec sluzby od liter "AB.....CB... Itd" nie od litrów wódki) nic nie robią ? ( a może robią ale my o Tym nie wiemy ? ) ja się pytam dlaczego router Teldat Bydgoszcz nie nadaje sie do Polskiej Armi, a router Teldat Bydgoszcz w skrzyni z napisem "made by LM" to supernowoczesna technoligi i superbezpieczna ? I takich pytań można można by zadawać do rana."""
    polecam artykuł i komentarze !
    https://www.defence24.pl/przemiana-loary-w-polskiego-pancyra-opinia

Najczęściej komentowane