/ Forum „To jest chora i nienormalna sytuacja”. Opozycja o podwyżkach cen energii i planowanych rekompensatach
17    

„To jest chora i nienormalna sytuacja”. Opozycja o podwyżkach cen energii i planowanych rekompensatach

Dodano 17
Urząd Regulacji Energetyki zażądał wyjaśnień od spółek energetycznych w związku z deklaracją ministra energetyki, Krzysztofa Tchórzewskiego, że są one w stanie wygenerować miliard złotych oszczędności, aby wypłacić rekompensaty za podwyżki prądu.
 17
  •  
    Chorzy... to są ci przydługawi POsłowie co się kompromitują takimi wypowiedziami. Przecież podwyżki o których tak wszyscy trąbią są jedynie teoretyczne i wynikają ze zmian w unijnym systemie handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych. Począwszy od przyszłego roku ceny za tonę CO2 wzrastają z 5 do 25 Euro... i dlatego rosną ceny wytworzenia energii elektrycznej. Drugim czynnikiem jest wzrost cen węgla o 11% w ostatnim roku. To są faktyczne przyczyny które mają mieć wpływ na podwyżki. Celowo piszę "mają mieć" gdyż dotychczas tylko cztery spółki energetyczne(wytwórcy energii elektrycznej) złożyły jedynie wnioski do URE o podwyżkę cen energii, więc nie są jeszcze znane ostateczne wartości tych podwyżek.
    • Kon-sty-tuc-ja! De-sty-lac-ja!
      • Kwaśniak wynosił forsę ze SOK-ów i zanosił na Nowogrodzką

potem pobił kiboli Legii
        • chroniczny brak mieszkań ?

jest przecie rewelacyjny program mieszkania + .
          • spece od wynoszenia kasy w reklamówkach ze SKOK-ów

i wbijania palików na plazach Mierzei
            • czas realizować obietnice składane Kremlowi
              • @ PiS dzielcy !

pieniadze są , ..............wystarczy nie kraść !
                • Tępe pisiory na forum znowu pokazały jak są wytresowane, jak kompletnie popierają czerwona pisowską bandę i jak tępe są, jak były podwyżki za po to pisiory stękały na forach, a jak pis wprowadza mega podwyżki to to chwalą i się cieszą, kompletne debile to są, tylko w kraju nad Wisłą żyją takie łomy, ewenement na skale swiatową
                  •  
                    ja mogę za prąd płacić nawet 10 razy tyle bylebym ciapatych nie musiał oglądać, najwyżej postawię swoją elektrownię słoneczną
                    • Zaczyna sie. Z poczatku delikatnie. Ale gdy wygraja { PIS } to wtedy pojdzie pelna para
                      • youtube

dlatego?
                        •  
                          Przez tyle lat przyzwyczajeni do łupienia biednych Polaków, ze nie mieści się sq...om w głowie, ze ktoś chce biednemu Polakowi pomóc. Pamiętamy te wasze POdwyzki, bo nowy rok, bo nowy kwartał, bo nowy miesiąc... nie było miesiąca bez POdwyzki.
                          • dla POKO normalna byłaby sytuacja, gdyby ludzie wściekli na podwyżki wyszli na ulice i bez oporu oddali im władzę...niedoczekanie

‏ @KrystPawlowicz 10 gru

"R.THUN:Prąd u nas będzie 70% droższy. Założymy kamizelki,czy przyjmiemy to pokornie ?
                            Zakłamana kobieto,zgodę PL na ten UE pakiet podpisała w 2009r PO !
                            PIS musi dziś to wdrożyć,ale da rekompensaty !
                            A bunt kamizelek jest przeciw wam,UE liberalnym nierobom".................i pozamiatane:)
                            • youtube

i herby chamie
                              • kupol
                                mnie to objętnym ruski.
                                po PW i MIT dalej jestem z tytułem proletariuszem?
                                i z fantazji z UK w Egipcie?

to co taki Shrek, czy nieskrobany cham Neumann kończył albo ty zasrańcu, bym się czuł maczo, jak tyfus? he, he, he.

Najczęściej komentowane