/ Forum Polska blogerka pochwaliła się wycieczką na zaproszenie arabskiego księcia oskarżonego o morderstwo
7    

Polska blogerka pochwaliła się wycieczką na zaproszenie arabskiego księcia oskarżonego o morderstwo

Dodano 7
Anna Skura pochwaliła się na Instagramie wycieczką do Arabii Saudyjskiej na zaproszenie Muhammada ibn Salmana, księcia i następcy tronu Arabii Saudyjskiej, który oskarżony jest o morderstwo dziennikarza. Post wywołał w sieci wiele kontrowersji.
 7
  • jaki fajny łańcuszek ma ta ku re MEw ka ha ha ah wszystkie cichodalki z polinu teraz przełamują stereotypy o GORĄCYM DUBAJU lodami ko ORAL HA HA AH
    • Pojechała zarobić kasę kochać się z Arabami żeby pożniej pokazywać jak mieszka w luksusie że za ciężką prace zarobiła
      • No cóż, po aferze z polskimi "modelkami" w Dubaju ujawnionej przez "TagTheSponsor" pozostaje wielu ludziom niesmak i skojarzenie z czymś mało eleganckim połączenie słów polska modelka i Dubaj. Niestety nie kojarzy się to z pięknymi plenerami, sesjami zdjęciowymi i sympatycznymi Dubajczykami...nawet jak ta panna pojechała tam pozwiedzać.

Co ciekawe teraz też za tą panią widać logo TVN...to chyba kolejny raz jak ta telewizja ma wpadkę z tego typu "modelkami" reklamującymi stację... a to pech...
        • Podobno te Dubajowe wypady są bardzo w modzie i niezłe reperują kasę na wydatki naszych dam.Dubajskie lody bardzo wspomagają cerę naszych celebrytek szczególnie tych z pierwszych okładek
          • Patrząc na tą panią to należy współczuć księciu
            • Heej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na http://flirtero.pl/ mój nick malinka97. Jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

Najczęściej komentowane