/ Forum Żona Cezarego Pazury o plakacie z mężem: Wygląda jak po kilku nieudanych operacjach plastycznych
7    

Żona Cezarego Pazury o plakacie z mężem: Wygląda jak po kilku nieudanych operacjach plastycznych

Dodano 7
Na początku grudnia twórcy filmu „Diablo. Wyścig o wszystko” opublikowali zwiastun. Teraz do sieci trafiły plakaty reklamujące produkcję. Na jednym z nich znajduje się Cezary Pazura. „Tragedia” – skomentowała jego żona.
 7
  • Trudno mi ocenić, ja nie widzę w nim nic dziwnego. To znaczy może wygładzono skórę, dla mnie Pan Cezary wygląda doskonale i zupełnie nie czepiam się do plakatu. Nie zmienia to faktu, iż jako dojrzałego mężczyznę również cenimy jego grę aktorską i bardzo się cieszę, że zobaczę go niedługo na dużym ekranie. :)
    • Plakat jak plakat, ja tam przestalam w ogole zwracac uwage na plakaty bo one o filmie nic nie mowia i zazwyczaj sa robione na jedno kopyto, niestety, ale taka jest prawda ;) Zwiastun widzialam, podoba mi się, wiec idę na film.
      • oj tam oj tam, wszystkie plakaty do filmu są robione w tym klimacie. Na zapowiedzi w TV Czarek wygląda juz jak Czarek i w sobotę ide na Diablo właśnie miedzy innymi żeby jego zobaczyć po dłuższej przerwie na dużym ekranie. Nie moge sie doczekać, to będzie fajny film.
        • Nie oglądam filmów z Segalem i Pazurą - czy ktoś też tak ma ?
          • może czasami Pazura zjadłby jakiś obiad ?

Najczęściej komentowane