/ Forum Kaczyński o współpracy Kujdy ze służbami PRL: Informacja spadła na mnie jak grom z jasnego nieba
8    

Kaczyński o współpracy Kujdy ze służbami PRL: Informacja spadła na mnie jak grom z jasnego nieba

Dodano 8
Wczoraj minister środowiska przyjął dymisję szefa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ubiegłym tygodniu „Rzeczpospolita” ustaliła, że szef NFOŚiGW widnieje w aktach SB jako tajny współpracownik. Do sprawy odniósł się Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości skomentował również wypowiedzi Adama Glapińskiego, prezesa NBP.
 8
  •  
    Grom z jasnego nieba ? Prezespan widzi w ogóle niebo , jeżeli albo siedzi w limuzynie, albo w sejmie , albo w swojej ziemiance ? A w nocy ogląda rodeo . Trawestacja powiedzenia : "niebo gwiaździste nade mną , prawo moralne we mnie" bardziej tu pasuje. Bez moralne oczywista!
    •  
      PREZES PIS JAROSLAW KACZYNSKI KLAMIE...TRAKTUJE POLSKIE I POLAKOW JAK polin.ss i szabesgojow...WIEDZIELI...TAK JAK MY WIEMY ZE SW PAWEL WCZESNIEJ BYL MORDERCA...
      •  
        PREZES PIS JAROSLAW KACZYNSKI KLAMIE...TRAKTUJE POLSKIE I POLAKOW JAK polin.ss i szabesgojow...WIEDZIELI...TAK JAK MY WIEMY ZE SW PAWEL WCZESNIEJ BYL MORDERCA...
        •  
          •  
            •  
              •  
                a co mial sie kurdupel przzyznac ze bylo inaczej //?
                • Oczywiscie, ciemny lud to kupi, bo co innego tchórzliwy karzeł mógł powiedzieć, jak otacza się w czerwonym pisie scheda po pzpr

Najczęściej komentowane