/ Forum Jedyna taka studniówka w Polsce. Uczniowie zatańczyli Poloneza Równości
9    

Jedyna taka studniówka w Polsce. Uczniowie zatańczyli Poloneza Równości

Dodano 9
Nie tylko chłopak z dziewczyną, ale także dziewczyna z dziewczyną i chłopak z chłopakiem-tak wyglądał tradycyjny polonez tegorocznych maturzystów w stołecznym I SLO Bednarska
 9
  •  
    KTO POPIERAL PARADE ROWNOSCI TOWARZYSZU JAKI PARADUJAC DO TEGO FLEJTUCHA ZYDOWSKIEGO AZARI...KTO DYMAL KTO BYL DYMANY RACZEJ RELACJE TECZOWE ANALNE...BEZ WAS POLINCZYCY BRUKSELCZYCY SOBIE PORADZIMY
    •  
      porażająca głupota..stadium kliniczne
      polonez-piękna tradycja-zeszmacić nawet to-mistrzostwo świata zdegenerowanego lewackiego społeczeństwa-wstyd by mi było za takiego maturzystę jako matce,wstyd by mi było zobaczyć po latach zdjęcie mojego ojca na balu maturalnym w objęciach kolegi z klasy-nie mylić ze stanem upojenia alkoholowego,gdy w imprezowym nastroju panowie trzymając się za bary śpiewają "góralu czy i nie żal"
      •  
        BRAWO !!! Ludzie są różni.
        • Polonez jest tylko jeden, POLONEZ.
          • "Bednarska" natychmiastowa likwidacja i utylizacja ,cha cha cha..degeneractwo....
            • Społeczeństwo Uśmiechniętych Idiotów
              •  
                Patrzę, patrze i na tym filmie widzę jedynie pary homoseksualne... czy taka ma być właśnie RÓWNOŚĆ???
                • Niech zgadnę - pomysł wyszedł z kręgów postępowych ciała pedagogicznego i "dobrowolnie" zgodzili się wziąć w nim udział wszyscy, a pary homo obsadzono największymi klasowymi nieudacznikami, żeby jeszcze bardziej ich wy-stygmatyzować. Nie ma to jak zniszczyć komuś życie w imię własnych zawodowych ambicji :).
                  • I to jest konkretne info... lokalizacja podana. Czego więcej trzeba?

Najczęściej komentowane