/ Forum „Haniebna wypowiedź”. Udział Polski w szczycie V4 w Izraelu zagrożony
39    

„Haniebna wypowiedź”. Udział Polski w szczycie V4 w Izraelu zagrożony

Dodano 39
– W świetle tej wypowiedzi jakikolwiek udział przedstawicieli państwa polskiego w szczycie Grupy Wyszehradzkiej staje pod bardzo dużym znakiem zapytania – mówił na antenie Radiowej Jedynki szef KPRM Michał Dworczyk. W niedzielę wieczorem szef MSZ Izraela w telewizyjnym wywiadzie oskarżył Polaków o „kolaborowanie z nazistami”.
 39
  • Jak tak dalej pójdzie, jak te żydki się nie opamiętają, to Polacy mogą zacząc żałować, ze druga wojna światowa nie trwała trochę dłużej !!! Polacy życie ratowali tym GNOJOM, a oni z "wzięcznosci" oskarżają nas teraz !!! Nawet nie można tego nazwać zbydlęceniem, bo nie należy obrażać bydła !
    • izrael do kraj bandycki - największy w historii
      • A teraz wyobraźmy sobie że Polska graniczy z Izraelem. Czy sądzicie że Izrael traktowałby Polaków lepiej niż Palestyńczyków? Swoją drogą jeśli kiedyś będzie jakaś zbiórka na pomoc dla Iranu to chętnie pomogę.
        • a gdzie Szczerski ściemniacz ? kolejne kity dla ciemnej masy wyznawców szykuje ?
          youtube
          •  
            Co dużo deliberować .Żydki chcą konfrontacji to na co czekamy? Wciąż mamy udawać że nie słyszymy ich obelg ? Albo tłumaczyć ich te  bezczelne wypowiedzi ze to z powodu wyborów u nich?
            Po co ? Wezwać azari do MSZ ,Przekazać notę protestacyjną ,i zagrozić zerwaniem st.dyplomatycznych .A szczyt V4 odwołać .
            Polska zrobiła szzcyt bliskowschodni dla zydków. I co? jak się odpłacili ? Przecież to tak jak by ktoś zaprosił do domu gości ,a jeden obgadywał głośno gospodarza w niewybredny sposób przy innych gościach. Tak to wyglądało ,niestety..A teraz po takich słowach tego idioty żydkowskiego,ma się odbyć spotkanie naszego ministra ? TO jakiś żart ?
            Jeśli jakaś gazeta ,np w usa ,napisze "polskie obozy zagłady",to reaguje polska ambasada ,zeby to sprostować.Wtedy ,zazwyczaj taka gazeta tłumaczy się ,ze to  "pomyłkowo "zamieścili. Ale w takim przypadku ,jak teraz z tym zydkiem z ich MSZ ,to nie mowy o pomyłce..To jest bezczelny ordynarny paszkwil.To nie nie żadna dyplomacja ,ale łobuzerka w podwórkowym wydaniu.
            • Jestem synem osób, które przeżyły Wołyń, jestem taki sam, jak każdy Polak. Nie zapomnimy i nie wybaczymy. Nikt nie będzie mówił nam, jak mamy się wypowiadać i jak upamiętniać naszych zmarłych.
              • co widać , słychać i czuć
                jestem z Tworek
                  jestem z Tworek
                    jestem z Tworek
                    • nic nie wiem , niczego sie nie uczą

bo mnie w Tworkach zamkli

• zamkli mnie w Tworkach
                            • zamkli mnie w Tworkach
                              • oj , czemu , oj czemu ja taki głupi jestem
                                          • a gdzie Szczerski ściemniacz ? kolejne kity dla ciemnej masy wyznawców szykuje ?
                                            youtube
                                            •  
                                              tak @tatox2, ten parch @nadal wczoraj dostal lomot a teraz ukradl moj nick ! Tepak z Rumi mysli ze jest dobry, ale dobry to on jest tylko na mydlo!
                                              • DO WOLYN,,.GALICJA....TO NIE ZYDOWSKA AGENTURA STAWIA PLUS MINUS... TO TOWARZYSZ ,,,OLEK... KTORY PILNUJE KAZDEGO ARTYKULU I  PSTRYKA TE PLUS MINUS....WYDAWALO BY SIE ZE JEST NIEOBECNY W  DYSKUSJI ALE ON TU JEST......
                                                • W okupowanej Polsce nikt nie kolaborował z nazistami . Kolaborowano z władzami okupacyjnymi lll Rzeszy Niemieckiej . A kto kolaborował ? Judenraty w gettach żydowskich , które decydowały , kto pojedzie do gazu , a kto jeszcze pożyje . Wykonywały to za pomocą żydowskiej policji , która drewnianymi pałkami gnała Żydów pod wagony . A po wojnie , w Izraelu , na tych co przeżyli mówiono - mydło - .
                                                  • Popatrzcie na +/- pod komentarzami poniżej i niech mi ktoś powie że w Polsce nie działa żydowska agentura.
                                                    • Żydzi od zawsze wykorzystywali Polaków jako podludzi, setki lat przed faszyzmem. Nie ma najmniejszego powodu by kolejne rządy właziły im za to do d. Ponadto obowiązkiem rządów jest dbanie o interesy własnych obywateli. Nie można opluwaczom płacić haraczu. Należy wznowić natychmiast ekshumację w Jedwabnem, zobaczymy wtedy kto wyssał antypolonizm i kłamstwa z mlekiem matki
                                                      • Żydzi od zawsze wykorzystywali Polaków jako podludzi, setki lat przed faszyzmem. Nie ma najmniejszego powodu by kolejne rządy właziły im za to do d. Ponadto obowiązkiem rządów jest dbanie o interesy własnych obywateli. Nie można opluwaczom płacić haraczu. Należy wznowić natychmiast ekshumację w Jedwabnem, zobaczymy wtedy kto wyssał antypolonizm i kłamstwa z mlekiem matki

Najczęściej komentowane