/ Forum Sondaż dot. wyborów do PE. Prowadzi Zjednoczona Prawica, wysoki wynik partii Wiosna
15    

Sondaż dot. wyborów do PE. Prowadzi Zjednoczona Prawica, wysoki wynik partii Wiosna

Dodano 15
Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w maju. Z sondażu IBRiS dla „Rzeczpospolitej” wynika, że obóz Zjednoczonej Prawicy może spodziewać się 36 proc. poparcia. Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska. Zaskakująco wysoki jest wynik nowego ugrupowania Roberta Biedronia.
 15
  • Biedroń wiedział kogo pedałować hi hii hiii ? ?
    • Coś czuje, że na Biedronia idą lewicowe euro pieniądze ... Połapali się w UE, że zarówno z PO jak wszelkimi Nowoczesnymi daleko nie zajadą i forsują nową kukłę. Partia silnie uderza w obszary socjalne tam gdzie jest do zaciągnięcia elektorat jak się da ogłupić a z drugiej strony silna de-polonizacja jak likwidacja PFN,WOT,IPN, chrześcijaństwa, religii w szkołach i ataku na kler. Cały ten program sumarycznie jest populistyczny te "cyfry" mi się zupełnie nie składają ...
      • jestem z Tworek
        co widać , słychać i czuć
        i jeszcze raz...........
        • jestem z Tworek
          i jeszcze raz...........
          • jestem z Tworek
            i jeszcze raz...........
            • jestem z Tworek
              i jeszcze raz ................
              • jestem z Tworek
                i jeszcze raz ................
                • ..OLEK TU BYL......STRASZNIE ZMINUSOWAL ...JOSEF SOBOTE.....he......he......he......
                  • TOWARZYSZU ,,,OLEK UKARZ SIE.....he.....he.......he.....
                    • Gołodoopki hop do kupki - to po czesku: Proletariusze wszystkich krajów łączcie się ...
                      Ale to już było:
                      youtube

Najczęściej komentowane