/ Forum Ambasador Anna Azari wezwana do MSZ. Nie poleci do Izraela
45    

Ambasador Anna Azari wezwana do MSZ. Nie poleci do Izraela

Dodano 45
– Nie zapomnimy i nie wybaczymy. Było wielu Polaków, którzy kolaborowali z nazistami – te słowa Jisra'ela Kaca, pełniącego obowiązki szefa MSZ Izraela stawiają pod znakiem zapytania udział Polski w szczycie Grupy Wyszehradzkiej w Jerozolimie. Anna Azari została wezwana w sprawie kontrowersyjnej wypowiedzi do polskiego MSZ, a szefowie resortów państw Grupy Wyszehradzkiej spotkali się w Brukseli.
 45
  • Lepsze Polskie Mleko Mniam :) niż żydowski syrop z Super Pharm !
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2292677244098837&set=a.395825040450743&type=3&theater
    •  
      "Azari nie poleci do Izraela ."
      Ona powinna wylecieć na kopach z PL.
      •  
        @ E Nadal podajacy sie za Bolo 1 chrobry z Wawy ,to pejsaty ruski cwe l ,pracujący dla mosadu .
        •  
          @ E Nadal podajacy sie za Bolo 1 chrobry z Wawy ,to pejsaty ruski cwe l ,pracujący dla mosadu .
          •  
            •  
              •  
                •  
                  •  
                    • A co na to żyd parchaty schetyna?
                      Dalej głosujcie na żydostwo z PO , penisy ów obrzezanych, a będzie w Polsce jeszcze gorzej!
                      Chyba czas się wziąć i zrobić z tym porządek, bron boże nie namawiam do przemocy. oj la la, la!
                      • tylko prawdziwy bolo

morze plósować
                        • tylko prawdziwy bolo

morze plósować
                          • tylko prawdziwy bolo

morze plósować
                            • cała Polska sleciała się plósowac
                                  • cała Polska sleciala sie plósować
                                        • Sorry ale w czasie wojny było przecież o wiele więcej Zydów niż ludzi z polskim paszportem, którzy kolaborowali z Niemcami. Dla wyjaśnienia wszystkim tutaj pałatającym się antypolskim trolom dlaczego my Polacy tak bardzo jesteśmy znienawidzeni wśród innych nacji. Otóż powodem tego jest fakt, iż my jesteśmy jedynym narodem, który nigdy nie kolaborował z hitlerowskimi Niemcami. My mamy wprawdzie bardzo dużo wspólnego z Zydami, którzy uwierzyli w Ewangelię, jednak obca jest nam ta mentalność żydowska i anglosaska, która robienie zysku przedkłada nad prawdę. Na świecie jest bardzo dużo ludzi posiadających polski paszport lub umiejących się posługiwać polskim językiem, ale nie mającymi nic wspólnego z polską duszą. Z resztą zaraz to będzie widać w komentarzach i minusach.
                                          • O ile art w Jerusalem Post można było wytłumaczyć pomyłką, czy błędem w interpretacji, o tyle wypowiedź Kaca to otwarta prowokacja, mająca na celu zerwanie szczytu. Pytanie tylko po co? Netanjahu zabiegał o szczyt V4 w Jerozolimie kilka miesięcy, a teraz za pięć dwunasta rząd Izraela nie chce na nim polskich władz. Gdzie tu logika? W co Izraelici grają?

Usuńcie pato-spamera Nadala.
                                            • jezdem Bolo

i bolom mnie zemby
                                              • jezdem Bolo

i bolom mnie zemby
                                                • tylko ja jezdem prawdziwy Bolo
                                                          • znowu ladója we mnie pigóly
                                                            • znowu ladója we mnie pigóly

Najczęściej komentowane