/ Forum Premier Morawiecki: Polska delegacja nie pojedzie do Izraela
40    

Premier Morawiecki: Polska delegacja nie pojedzie do Izraela

Dodano 40
Nie milkną echa afery związanej z kontrowersyjną wypowiedzią izraelskiego ministra. Po tym, jak Jisra'el Kac powtórzył opinię, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”, w relacjach izraelsko-polskich pogłębił się kryzys dyplomatyczny. Mateusz Morawiecki ogłosił, że delegacja naszego kraju nie poleci do Jerozolimy na szczyt Grupy Wyszehradzkiej.
 40
  • Lepsze Polskie Mleko Mniam :) niż żydowski syrop z Super Pharm !
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2292677244098837&set=a.395825040450743&type=3&theater
    • Nie wypucuje się, że dostał zakaz wyjazdu, nie od dzisiaj wiadomo, że pis robi wszystko pod dyktando Izraela, ( ustawa ipn ) a ten dla sciemy bredzi o bojkocie ha ha ha ha
      • I po co było nowelizować ustawę o IPN?
        Trzeba było słuchać mądrych ludzi, żydowi nie można nawet D***py dać pocałować, bo będzie smród!
        Znowelizować ponownie ustawę i olać ich i naciski z Ameryki, chcą z nami interesów? proszę bardzo, ale nie na kolanach!
        A najlepiej inwestować w swój przemysł i swój przemysł obronny, już Hitler pokazał jak to się robi, tak że Ameryki nie odkryjemy!
        • to się Izrael teraz złamie albo od razu podda Plastelinie... A jakiś poważniejszych kroków krzywomordy podjąć nie może? np przerwać stosunek dyplomatyczny... no nie może bo się amerykany obrażą. i od razu widać że jest dymany z każdej strony
          • Treść została usunięta
            • Bolo je mundry i sie nie do
              • niekture prubója podezc Bola pod stołem
                • niekture prubója podezc Bola pod stołem
                  • tylko jo jezdem prawdziwy Bolo i tylko jo moga plósować
                    • tylko jo jezdem prawdziwy Bolo i tylko jo moga plósować
                      • O , israel ! your god is dead in Heaven !
                        O , israel ! your pimp is a vampire !
                        • Polacy nie mogli wyssać antysemityzmu z mlekiem matki, ponieważ miliony Polaków nie widzą co to jest antysemityzm i w tematyce żydowskiej są ogólnie niezorientowani. Dla Polaków szczególnie tych ze wsi jest to temat zbyt zawiły na ich tępe móżdżki.
                          • @ tatox2
                            dostał łomot i kficzy jak zażynana swinia
                            • OLEK...ZWANY TERAZ BOLO 1 CHROBRY ,,,WLACZYL SWOJA MASZYNKE.....ALE NIE ZWRACAJCIE NA TO UWAGI ....
                              • Panie premierze ,,moze lepiej by  bylo cakowicie zerwac stosunki z  parchami...???
                                • Wypowiedź Kaca nie dała nam wyboru. Pytanie dlaczego rząd Izraela nie chce na szczycie w Jerozolimie Polski? Bo to, że celowo storpedowano przyjazd polskiej delegacji nie ulega wątpliwości.
                                  • tylko Bolo
                                    morze plósować .........beda mi jedli z renki
                                    • tylko Bolo
                                      morze plósować .........beda mi jedli z renki
                                      • Bolo ty matole. Trzymanki piszemy przez "rz"
                                        •  
                                          co za kretyn przed wyborami robi tam spotkania ?????
                                          • Interesujące, iż ta wiadomość została natychmiast odnotowana w Niemczech (www.deutschlandfunk.de), gdzie o Polsce pisze się szczególnie wybiórczo. Czyżby rosyjsko-niemiecki wywiad i tutaj maczał swoje palce ?
                                            • wy Tworkach je jozda bez tżymanki
                                                      • wy Tworkach karmiom mnie pigólami

ale nie nażekom
                                                        • wy Tworkach karmiom mnie pigólami

ale nie nażekom
                                                          • jezdem Bolo
                                                            prawdziwy , bo bolom mnie zemby i w kroku mi dozkwiera
                                                            • jezdem Bolo
                                                              prawdziwy , bo bolom mnie zemby i w kroku mi dozkwiera

Najczęściej komentowane