/ Forum Janda radzi, jak polski rząd powinien zareagować na słowa izraelskiego ministra: Z uśmiechem i przyjaźnią
18  

Janda radzi, jak polski rząd powinien zareagować na słowa izraelskiego ministra: Z uśmiechem i przyjaźnią

Dodano 18
Kontrowersyjna wypowiedź Jisra'ela Kaca oraz kryzys dyplomatyczny na linii Polska-Izrael stały się w poniedziałek tematami numer jeden. Do zawirowań w świecie dyplomacji odniosła się także Krystyna Janda.
  • Błędy i wpadki? trzeba było suflera z sobą wozić!
    Te błędy i wpadki są aż nadto widoczne na co dzień, niech mi Janda powie, dlaczego w historii Europy w każdym niemalże stuleciu były pogromy na Żydach niemalże w każdym kraju prócz Polski, no niech mi powie!
    ...........................................................................
    Mnie cały temat zaczyna śmieszyć, olać żydków, każdy wie jak kolaborowali francuzi, i inne państwa jak mordowali żydków w pełni i za przyzwoleniem władz, Holendrzy , Belgowie, a nawet Szwajcaria uczestniczyła w całym procederze.
    Do póty Polska nie powie jasno stronie izraelskiej że żadnej kasy nie będzie, dopóty będą takie podchody, żydki za kasę sprzedadzą własne dzieci i całą rodzinę, taka nacja.
    Jeśli mają jakieś roszczenia, niech idą do międzynarodowego arbitrażu.
    My natomiast z uśmiechem na buzi piszmy na amerykańskich portalach jak to amerykański podatnik robi na żydowskie banki jak utrzymuje państwo nierobów, czyli Izrael, zrobimy im tym więcej szkody niż oni nam swoimi pomówieniami , właśnie w Ameryce dojdzie do następnego pogromu żydów i to jest oczywiste jak wschodzące codziennie słońce.
    Olać ich i mieć ich tam gdzie słońce nie dochodzi, żeby tak jednak było najpierw porządek musimy zrobić ze swoimi tzw. "patriotami, kastami i układami"
    Nie dajcie sobie wmawiać że co Polskie to be i polak to głupek!

Najczęściej komentowane