/ Forum Gwiazda „Gry o tron” o Weinsteinie: Nie chciałam się z nim przespać, więc zablokował moją karierę
2  

Gwiazda „Gry o tron” o Weinsteinie: Nie chciałam się z nim przespać, więc zablokował moją karierę

Dodano 2
Jesienią 2017 roku gwiazda „Gry o Tron” Lena Headey znalazła się wśród dziesiątek kobiet, które oskarżyły byłego hollywoodzkiego producenta Harveya Weinsteina o molestowanie i napaść na tle seksualnym. W nowym wywiadzie dla „Sunday Times” wcielająca się w popularnym serialu HBO w Cersei Lannister aktorka przyznała, że to, iż postawiła się Weinsteinowi, mogło zaszkodzić jej karierze na ponad dekadę.
  • Nagłówek: ”Gwiazda „Gry o tron” o Weinsteinie: Nie chciałam się z nim przespać, więc zablokował moją karierę”.
    Cytat z pani Leny Headey :”...a może dlatego, że nie chciałam się z nim przespać, to miałam problemy przez dekadę w moim życiu zawodowym?”.
    To w końcu może, czy na pewno? Bo różnica jest zasadnicza. Nie umniejszam win tego faceta, ale czy nie da się napisać rzetelnie takiego artykułu szanowne Wprost?

Najczęściej komentowane