/ Forum Gwiazda „Gry o tron” o Weinsteinie: Nie chciałam się z nim przespać, więc zablokował moją karierę
2  

Gwiazda „Gry o tron” o Weinsteinie: Nie chciałam się z nim przespać, więc zablokował moją karierę

Dodano 2
Jesienią 2017 roku gwiazda „Gry o Tron” Lena Headey znalazła się wśród dziesiątek kobiet, które oskarżyły byłego hollywoodzkiego producenta Harveya Weinsteina o molestowanie i napaść na tle seksualnym. W nowym wywiadzie dla „Sunday Times” wcielająca się w popularnym serialu HBO w Cersei Lannister aktorka przyznała, że to, iż postawiła się Weinsteinowi, mogło zaszkodzić jej karierze na ponad dekadę.
  •  
    nie oglądam gry o tron choć mam hbo, tą aktorkę więc znam z wielu innych filmów o wiele lepszych, nawet lubię jej role, brawo ,że się nie przespała, ale w takiej sytuacji szuka się roli u innych reżyserów , producentów itp, dobra aktorka zawsze znajdzie zatrudnienie w filmie , nawet nie musi się rozbierać przed kamerą.... rozbierane sceny są dla kiepskich aktorek , których jedynym atutem jest brak zahamować i cycki

Najczęściej komentowane