/ Forum Donald Tusk parafrazuje słowa Jana Pawła II. Chodzi o Ukraińców
30    

Donald Tusk parafrazuje słowa Jana Pawła II. Chodzi o Ukraińców

Dodano 30
Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk pojechał na Ukrainę, by oddać hołd obywatelom tego kraju w piątą rocznicę protestów na Majdanie Niepodległości. Spotkał się również z prezydentem Petrem Poroszenką. Podczas wystąpienia w ukraińskim parlamencie Tusk parafrazował słowa Jana Pawła II.
 30
  • Jaką czelność ma ten człowiek...cytować i wplatać w wypowiedź słowa św.Jana Pawła 2. Samemu okradając miliony Polaków.
    • SMIECU O SOBIE ZAWSZE PISZESZ czapracki z Rumi smieciuj........................
      • Treść została usunięta
        • Witam Monika
          mam 17 lat , jestem czarny i mam dużą dzidę ..napisz do mnie

jesli jesteś koneserką męskich kształtów , lubisz pieknych , umięśnionych mężczyzn ........napisz
          • Treść została usunięta
            • … ale kiedy w końcu zostanie Tusk postawiony przed sądem za zamach stanu:
              https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=JPPuDldhtmQ
              youtube
              • ten kanalia czapracki z RUmi anty POllka doloczy do budynia razem sie u wytrraskaja ,patelnie tym mendo czekaja,wszystkie jego logo sa przez Polakow znane . KU CHWALE OJCZYYZNY............
                • Kolejna informacja o tusku, i kolejny paraliżujący strach u czerwonego pisowskiego proletariatu
                  • tyfus anty POlska kanalia ,na miejcu deratyazacja.....................
                    • te , PiS dy szorować zęby

druga okazja niepredko się trafi
                      • Tusk wyłudził kopertę z 50 tysiacami

i zapłacił klakierom
                        • jak nie Wałęsa to Tusk

a o naszych agentach w PiS downi nie chu , chu
                          • PiS dy dostają sraczki ...............he , he , he , he , he

Najczęściej komentowane