/ Forum Borusewicz: Mam dowody na to, że ks. Jankowski był agentem SB i na mnie donosił
14    

Borusewicz: Mam dowody na to, że ks. Jankowski był agentem SB i na mnie donosił

Dodano 14
Wicemarszałek Senatu powiedział w rozmowie z Gazetą Wyborczą, że ks. Henryk Jankowski był agentem SB, a jego teczka została zniszczona. – Jak człowiek jest amoralny w jednej sferze, to zazwyczaj także w innej – stwierdził Bogdan Borusewicz.
 14
  • Lechu bardzo broni prałata. Ciekaw jestem gdzie się poznali w Stoczni Gdańskiej w czasie strajku (wersja oficjalna) , czy raczej na obiadku w stołówce SB po wspólnych szkoleniach. Od razu widać między nimi różnicę Lechu jako robotnik wybrał sobie pseudonim operacyjny Bolek a Jankowski z większą wyobraźnią TW Delegat i TW Libella.
    • Borusewicz, kim ty jestes to dokladnie opowiedzial wczoraj byly dzialacz Leszek Zborowski , ktorego przy pomocy kumpli z SB pozbyles sie z Polski w stanie wojennym zalatwiajac mu paszport w jedna strone. Niedlugo wraca na stale do kraju i ma bardzo duzo do opowiedzenia o tobie i Bolku ! Polecam kanal GadowskiTV.
      •  
        Brawo Borusewicz, moze rowniez na bolka cos sobie przypomnisz?
        • Powszechnie wiadomo, że robotnicy w stoczni wiedzieli, iż Wałęsa jest kapusiem i chcieli go usunąć z zarządu Solidarności, ale Borusewicz go obronił. Teraz wszyscy wiedzą, że Borusiewicz współpracował z SB. To, że będąc żydem, oczernia ks. Jankowskiego, to normalka. Gdyby Borusewicz był Polakiem, to o zmarłym mówiłby dobrze, albo milczał.
          •  
            Kumple czerwonych obalają pomnik kumpla czerwonych oskarżając go o pedofilię i... kumplowanie się z czerwonymi. Dobrego imienia faceta broni za to aktualna Solidarność (przeciwnicy czerwonych) i kumpel czerwonych Lech W (były prezydent). To ostatnie wyprost, kumplujący się z czerwonymi, przemilczał chyba. Gdzie tu logika? Leży i kwiczy :) Najważniejsze, że jakaś panienka z Gazowni Gotowalska stwierdziła publicznie, że można pomniki obalać dowolnie. Nawet proponuje inne obalać. Na początek Jana Pawła II... Ot czerwoni łby podnoszą :)
            • Treść została usunięta
              •  
                ps . przetrzymywanie dowodów winy i niezgłoszenie odpowiednim , służbom jest karalne panie Borusewicz,,, tak samo zresztą - poświadczenie nieprawdy i POmówienia!!!!
                •  
                  przecież Borusewicz to agent SB .. więc Janowski donosił Solidarności ?
                  • Panie Borsukiewicz ,,przestancie niszczyc i  wyrywac pomniki oraz  oblewac benzyna i  podpalac biura poselskie pisu .. bo  to  moze zle sie skonczyc,, , tak jsk ptzed wojna w  Niemczech...Faszystowskich... Dojscie Hitlera do  wladzy ...???
                    • Jak tak było, dlaczego prędzej tego nie powiedział, kiedy ten dzisiaj pośmiertnie pomawiany mógł by na to oskarżenie odpowiedzieć?

Najczęściej komentowane