/ Forum Małysz przeciw homofobii w sporcie: Wśród sportowców są ludzie o różnej orientacji
13    

Małysz przeciw homofobii w sporcie: Wśród sportowców są ludzie o różnej orientacji

Dodano 13
Adam Małysz, były skoczek narciarski, trzykrotny srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich, wielokrotny mistrz świata, mówi „Wprost”, że jest przeciwny homofobicznym wypowiedziom sportowców i akcjom uderzającym w środowiska LGBT inicjowanym przez kibiców, które ostatnio na polskich stadionach miały miejsca. – Pomijając skandaliczność samych haseł, ludzie wywieszający obraźliwe transparenty nie wiedzą przecież, czy przy okazji nie obrażają i nie grożą swoim ulubieńcom, zawodnikom, którzy w barwach ich drużyny biegają po boisku – mówi.
 13
  •  
    Pani Zofia Klepacka napisała na  swojej stronie: „nie mam bezpośrednio nic do gejów i lesbijek, tylko do karty i przywilejów wynikających z przynależności do lgbt.” Jak widać, homomanipulatorzy zmanipulowali wypowiedzi Pani Zofii masakrycznie.
    Panie Małysz. Pan także uległ manipulacjom kłamców LGBT. Pan zdaje się nie ma świadomości tego, że homoaktywiści chcą zawłaszczyć „edukację seksualną” w szkołach i przedszkolach. Czy zadał Pan sobie pytanie, dlaczego właśnie LGBT miałoby edukować seksualnie Nasze (i Pana) dzieci, a nie-pedagodzy? Podpowiem Panu, że wiarygodne źródła i badania mówią, że 1/3 wszystkich przestępstw pedofilskich popełniają geje. A pedofilia w Kościele Katolickim ma swoje uzasadnienie w tym, że 30-50% księży to homoseksualiści, a w Watykanie 80% księży to geje
    https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/frederic-martel-80-procent-ksiezy-w-watykanie-to-geje/5j6qk6j
    •  
      Pani Zofia Klepacka napisała na  swojej stronie: „nie mam bezpośrednio nic do gejów i lesbijek, tylko do karty i przywilejów wynikających z przynależności do lgbt.” Jak widać, homomanipulatorzy zmanipulowali wypowiedzi Pani Zofii masakrycznie.
      Panie Małysz. Pan także uległ manipulacjom kłamców LGBT. Pan zdaje się nie ma świadomości tego, że homoaktywiści chcą zawłaszczyć „edukację seksualną” w szkołach i przedszkolach. Czy zadał Pan sobie pytanie, dlaczego właśnie LGBT miałoby edukować seksualnie Nasze (i Pana) dzieci, a nie-pedagodzy? Podpowiem Panu, że wiarygodne źródła i badania mówią, że 1/3 wszystkich przestępstw pedofilskich popełniają geje. A pedofilia w Kościele Katolickim ma swoje uzasadnienie w tym, że 30-50% księży to homoseksualiści, a w Watykanie 80% księży to geje
      https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/frederic-martel-80-procent-ksiezy-w-watykanie-to-geje/5j6qk6j
      • Pan Małysz, nigdy nie był zbyt inteligentny ale świetnie skakał. Teraz uzurpuje sobie prawo do komentowania tego,czego sam nie jest w stanie zrozumieć,przykre to.
        • Następny, który jak śmieci i martwe ryby płynie tylko z prądem. "Orientacji" są legiony, np. majątkowe:
          a) co moje to moje, co twoje, to twoje; ale i 
          b) co moje to twoje, co twoje to twoje; czy 
          c) co moje to moje, co twoje to moje. Tak Talmud.
          Dlaczego szczególnie c) nie tolerujemy, przecież ten ktoś takim sie urodził i teraz cierpi prześladowanie … Skandal panie Małysz, bo ten temat pomijasz!
          • Atakują to lewackie pisuary, jak wiadomo najbardziej na homoseksualistów bluzgają skryci homoseksualisci, co jest udowodnione, więc wszystkie pisuary to pedały
            • Nienawiść do normalności, rodziny nie jest nawet tolerancją. Cóż dopiero akceptacją a słowo fobia znaczy ni mniej ni więcej tylko lęk. Każdy ma prawo czuć niepokój, lęk gdy jest zagrożone życie rodzinne i to tak by nie można było się bronić, dodatkowo ci niby tolerancyjni chcą być bezkarni i utrzymywani przez tradycyjnych ludzi
              • czyli kto nie z nami to przeciwko mam, czy nie mozna miec wlasnego zdania na poszczegolny temat ??????
                • I niech sobie będą to ich sprawa w ich domu, tylko dlaczego oczekują jakichś przywilejów? Dlaczego ktoś próbuje na tym robić politykę?
                  • Nie spodziewałem się po tym superreligijnym góralu tak rozsądnej wypowiedzi.
                    Pozytywna jednostka.
                    • Co to znaczy homofobia? Powiedzenie, że kogoś nie lubi się lub nie akceptuje to nie jest jeszcze atakowanie kogokolwiek. Można zaliczyć to do wyrażania opinii lub poglądu, i tyle. Dlatego Małysze i Majdany pocałujcie się w ... albo nawzajem.
                      • Treść została usunięta

Najczęściej komentowane