/ Forum Majdan o gejach w piłce nożnej: Gdyby ktoś się przyznał, kibice nie daliby mu żyć
11    

Majdan o gejach w piłce nożnej: Gdyby ktoś się przyznał, kibice nie daliby mu żyć

Dodano 11
Radosław Majdan staje murem za homoseksualistami, bo jak mówi, jest w stanie wyobrazić sobie, w jak trudnej są sytuacji. – Jak ciężkie musi być życie ludzi, którzy czują się zaszczuci, są przerażeni, boją się wyjawić, kim tak naprawdę są. Są poddawani emocjonalnej próbie, zwłaszcza, że muszą się ukrywać, mimo, że nie robią przecież niczego złego – mówi w rozmowie z „Wprost” były bramkarz reprezentacji Polski.
 11
  • Radziku o tobie to było wiadomo od dawna to żaden coming out. ty pufterem byłeś i jesteś ale to raczej prywatna sprawa zresztą nikt się nie dziwi kiedy twoje preferencje przesuną się na młodszą część twoich fanów.
    • Przyznaję, że myśl o tym, że inny facet mógłby mi zasadzić od tyłu, napawa mnie obrzydzeniem. Czy jestem w związku z tym homofobem? Jak wobec tego mógłbym się tego pozbyć?
      Redakcjo, ratuj! Ja nie chcę być homofobem, ale też nie chcę być pederastą.
      •  
        Macie jakieś swoje typy? Moje to: Griezmann, Solskjaer, no i Cristiano dobrze się kamufluje (od kilku lat opłaca fake'ową rodzinę)
        • Tak! Ale niestety prawdę często trudno ukryć. Bo geje to często zniewieściali mężczyźni o twarzach brzydkich kobiet, a lesbijki to zmaskulizowane kobiety o twarzach brzydkich mężczyzn. Bardzo łatwo to sprawdzić, bo np. Jarosława Kaczyńska jest ciocią o twarzy niezwykle szpetnej kobiety, podobnie Tomasz Jacyków. Więc takie ciocie jak Kaczyńska i Jacykówna prawdy nie ukryją bo ich twarze aż krzyczą, że są pedalicami.
          • Ludziom zwyczajnie nie podoba się afirmacja tego, a już najbardziej małżeństwa i adopcja dzieci przez te zw. NOWY PROLETARIAT - MNIEJSZOŚCI http://historiasztuki.com.pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.htmlhttp://www.historiasztuki.com.pl/strony/024-00-01-HOMO-ADOPCJA.html
            • Radziu o tobie to było wiadomo od dawna to żaden coming out. ty pufterem byłeś i jesteś ale to raczej prywatna sprawa zresztą nikt sie nie dziwi kiedy twoje preferencje przesuną sie na młodszą część twoich fanów.
              • Radek, jeśli wolisz chłopaków, to twoja prywatna sprawa. Ja nie informuję wszystkich o tym, że wolę kobiety (te ładniejsze).
                • Dlatego jest to piłka nożna, a nie kolarstwo.

Najczęściej komentowane