/ Forum Siatkarka Katarzyna Skorupa: Jestem lesbijką i czuję się dyskryminowana
7    

Siatkarka Katarzyna Skorupa: Jestem lesbijką i czuję się dyskryminowana

Dodano 7
– Znam osoby, które nie mogą powiedzieć o swoim homoseksualizmie, bo boją się, że stracą miejsca w swoich reprezentacjach narodowych. W siatkówce działa agent który zapowiadał, że przygotuje listę lesbijek i osób biseksualnych. Ja pytam w jakim celu?! Przecież to jest patologia – mówi siatkarka Katarzyna Skorupa.
 7
  •  
    Patologia jest wpychanie sie twoje pod moj prysznic. Woz ze soba wlasna lazienke.
    • Znam osoby, które musza ukrywać swoje poglądy na temat homoseksualizmu, ze względu na obawę przed utrata pracy i bycie zahejtowanym. One też są dyskryminowane, a wolność światopoglądu i słowa już nie istnieje.
      • Treść została usunięta
        • Nie interesuje mnie co ktoś robi w swoim domu i jakie ma upodobania, do póki nie krzywdzi nikogo i nie domaga się jakichś przywilejów z tego powodu i nie robi z tego powodu polityki.
          • Z tymi mniejszościami seks. to jest ten problem, że są one trwale skonfliktowane ze społeczeństwem, więc są doskonałym proletariatem dla marksistów antykulturowych. Akapit NOWY PROLETARIAT - MNIEJSZOŚCI http://historiasztuki.com.pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html

Najczęściej komentowane