/ Forum Jacek Rostowski o gejach „na najwyższych poziomach PiS-u”
30    

Jacek Rostowski o gejach „na najwyższych poziomach PiS-u”

Dodano 30
Paliwo przeciwko uchodźcom się wypaliło, no to szczują na grupy LGBT - tak Jacek Rostowski w "Rozmowie Piaseckiego" skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego z sobotniej konwencji PiS-u dotyczące podpisania przez prezydenta Warszawy karty LGBT i wywiadu wiceprezydenta stolicy Pawła Rabieja.
 30
  • Platforma obywatelskość ma tylko w nazwie ...zero tolerancji w tej partii, dla różnorodności. Brak słów.
    • Vincent masoński gnom
      • Dziś we Wprost ukazało się kilka artykułów ponoć o homofobii, ale ani jeden na temat marszu Rodzin w Warszawie przeciwko ideologii LGBT, który był szeroko komentowany w rożnych innych mediach i prasie.

Od jakiegoś czasu Wprost robi się bardzo wybiórcza ze swoimi artykułami.
        • Czy to nie twoja córuchna zasłynęła hasłem "Fuck me as the bitch I'm"
          • Przyznaję, że myśl o tym, że inny facet mógłby mi zasadzić od tyłu, napawa mnie obrzydzeniem. Czy jestem w związku z tym homofobem? Jak wobec tego mógłbym się tego pozbyć?
            Redakcjo, ratuj! Ja nie chcę być homofobem, ale też nie chcę być pederastą.
            • rostowski i podobne jemu typy nakrecaja nienawisc ludzi do lgbt
              •  
                Prezesikowi przyda się afirmacja, wreszcie zaakceptuje samego siebie, swoją gejowską naturę Więc niech tak nie ujada bezzębnymi ustami , bo szkodzi głównie sobie ! Te pokłady nienawiści wynikają z braku akceptacji własnej osobowości.
                • Kamil Takdźwiedź

z ciekawości.

à propos czego ty ułomny bredzisz?
                  • Treść została usunięta
                    • pamiętam, jak tyfus PO wygraniu wyborów i objęciu teki premiera z mściwą satysfakcja w wyłupiastych gałach zwracał się do Kaczyńskiego per panie pośle, chociaż do komucha Millera, per premierze.
                      pamiętam, jak wiernie naśladował go w prostactwie ten Jaś Fasola Rostowski wołany Vincentem

takie maniery, jacy "gentlemani"
                      he, he, he
                      • Wicek błysnął intelektem.
                        • kolejny POkemoński "inteligent" skosem nie rozumie o czym bredzi i wpisuje się obiema "ręcami" w narrację prymitywa Bolka.(jakby reszta lewactwa była lepsza_

nie interesuje mnie kto kogo w łóżku, obok, czy na stole i w jaki sposób, byleby tylko nie kazał mi swoich zboczonych skłonności narzucać, jako normalne i na dodatek indoktrynować tym najmłodszych, ale jak widać dla tych tuzów "intelektu" totalniackiego zrozumienie tego jest równoznaczne z przekroczeniem stanu POsiadania umu w czerepie, czyli coś na kształt 6 króli na Rubikuniu.. he, he, he
                          • Pane Rostosky,a gdzie ty przeputal tyle peniendze.Twoj kochanek taki drogy,oj,oj.Co na to tate i mame Wincus.
                            • Jest odwrotnie, jak już w 1917 bylo: "bolszewiki", tak naprawdę garstka kupnych oszołomów, szczuła SKUTECZNIE na "mienszewików", tak naprawdę większość, nazywając swoje ofiary "kulakami".
                              Teraz mamy tego powtórkę, skrajne mniejszości, nasze "elity" finansowe odkryły, że uwzględniając
                              a) człowiek ma tylu panow ile żądz i przywar i
                              b) dobrowolne niewolnictwo jest najbardziej skuteczne,
                              najłatwiej zniewoli sie ludzkość, zupełnie dobrowolnie, pazernością i seksualnością. Szczując przeciwko naturze, tradycji, umiarkowaniu i rozsądkowi. Polityczna poprawność, znaczy nowomowa, poplątanie mowy, w tym pomaga. Przypomnijcie sobie wieżę babilońską. Marność nad marnością, nic nowego pod słońcem …
                              Tak o tym G. K. Chesterton: "Postęp - w znaczeniu tego ruchu, który rozwija się, poczynając od XVI stulecia - w każdej praktycznie sprawie oznacza prześladowanie zwyczajnego człowieka. Postęp ów, jak każda inna religia, ma swoją hagiologię i martyrologię, ma całą masę opowieści o rozmaitych dziwach; ale najczęściej są one kłamstwem, przynależnym do fałszywej wiary. Najbardziej znana z tych legend głosi, że osoba młoda i postępowa to zawsze udręczona ofiara osoby starej i zwykłej. Nic podobnego. Właśnie osoba stara i zwykła z reguły pada ofiarą osób młodych i postępowych. To ona w coraz większym stopniu jest wyzuwana ze swoich starych, zwykłych praw."
                              • Apel Kaczyńskiego dotyczy zahamowania indoktrynacji młodzieży i dzieci przez propagandę środowisk LGBT. Tak jak kwestia emigrantów pozwoliła wygrać PiS-owi poprzednie wybory, tak teraz obrona wartości i światopoglądu Polaków ma pozwolić wygrać kolejne.
                                • Treść została usunięta

Najczęściej komentowane