/ Forum Strzelanina w Holandii. Napastnik otworzył ogień w tramwaju
5    

Strzelanina w Holandii. Napastnik otworzył ogień w tramwaju

Dodano 5
W Utrechcie nieznany napastnik otworzył ogień do pasażerów tramwaju. Media donoszą o kilku osobach rannych. Co najmniej jedna osoba nie żyje.
 5
  • Zamachowiec to kryminalna szumowina 37-letni gökmen tanis ,
    wielokrotnie notowany przez holenderską policję min. za gwałt ( w tym roku ) , poza tym ;
    w 2013 podejrzany o usiłowanie zabójstwa ,
    poza tym kradł w sklepach w Holandii i był karany za to ,
    poza tym niszczenie mienia ,
    jak również ubliżanie i plucie na policjantów w Holandii ,
    jak również jazdę autem po pijanemu . Ten zamachowiec to kryminalna szumowina .

Dziś w Utrecht ten typek zabił trzy osoby , oraz 
    dziewięć osób rannych w tym trzy w stanie ciężkim .

Islam ? W Arabii Saudyjskiej gökmen tanis już dawno by siedział za swoje czyny , w Turcji również .
    Holandia ma bardzo łagodne prawo dla przestępców to też był na wolności .....

Kryminalne szumowiny i dno społeczne są rekrutowanie przez i.s.i.s do tych zbrodniczych ataków ....

A zauwazyłiście jak się żydzi cieszą jak dojdzie do takich ataków ?
    Poczucie humoru dopisuje .....

( i.s.i.s = israel secret intelligence service )
    • Sezon polowań na niewiernych przez synów Allaha rozpoczęty - Allahu Akbra debilnemu lewactwu Jewropy !!!
      "Kiedy przyszli uchodźcy nie protestowałem - to przecież biedni uchodźcy.
      Kiedy stawiali meczety nie protestowałem - mają prawo się modlić.
      Kiedy wprowadzali żywność hallal w szkołach nie protestowałem - mogą jeść tylko to na co pozwala im Koran.
      Kiedy robili zamachy nie protestowałem - to tylko nieliczna grupa musimy zaakceptować ich kulturę oni tylko tak wyrażają samego siebie.
      Kiedy gwałcili kobiety nie protestowałem - taką maja kulturę Europejki muszą się dostosować
      Kiedy zażądali eksterytorialnych stref z prawem szariatu nie protestowałem - muszą mieć własne terytorium mieszkamy przecież w wolnym kraju.
      Kiedy wprowadzali swoich posłów do parlamentu nie protestowałem - są już prawie połową społeczeństwa mają prawo do współrządzenia krajem.
      Kiedy wprowadzili prawo szariatu nie mogłem już protestować."
      Muezin Makrela już AllahAkbarom śpiewa kołysanki
      youtube
      • Otworzył ogień, ale z zachowaniem wszelkich zasad UE i poprawności politycznej.
        • Słyszę właśnie, że był raczej szary, spiczaste uszy, duże oczy i zęby i niezbyt puszysty ogon -szary wilk z Turcji.
          • A jak sprawca wyglądał? Był rudy, miał spiczaste uszy i puchaty ogon?

Najczęściej komentowane