/ Forum Posłanka zaatakowała Małysza po wywiadzie dla „Wprost”. Zamieściła filmik sprzed lat
20    

Posłanka zaatakowała Małysza po wywiadzie dla „Wprost”. Zamieściła filmik sprzed lat

Dodano 20
Adam Małysz w rozmowie z „Wprost” wypowiedział się przeciwko homofobii w sporcie. Skrytykowała go za to posłanka Anna Siarkowska z klubu Prawa i Sprawidliwości. Na Twitterze zakpiła z upadku sportowca na skoczni.
 20
  •  
    @Forever
    usunięty??? nie rozśmieszaj mnie - ten tekst wisi pod każdym chyba wczorajszym artykułem i raczej sam się pogubiłeś gdzie go wkleiłeś a gdzie nie

dzisiaj też będziesz wszędzie to wklejał?
    • wczorajszy mój usuniety wpis:

Dziś we Wprost ukazało się kilka artykułów ponoć o homofobii, ale ani jeden na temat marszu Rodzin w Warszawie przeciwko ideologii LGBT, który był szeroko komentowany w rożnych innych mediach i prasie.

Od jakiegoś czasu Wprost robi się bardzo wybiórcza ze swoimi artykułami.
      • Tlusty Bolek tez mial problem z lewa noga.Adasku,skonczyly sie biegi,koncza sie i skoki.Wiec te twoje komentarze to przyspiesza tylko. Tam gdzie sie mowi o homo wszystko sie konczyniestety.
        • „Posłanka zaatakowała Małysza...” o kurczaczki! Ale ciężko ranny? Wyliże się? Ach te brutalne posłanki. Adas taki biedny. Zorganizuje się najwyżej jakiś protest przeciw klimatowi i tam go wesprze. Wyprost. Dziękujemy, że jesteś i wcale nie blokujesz komentarzy żeby nie było niewygodnych pod niektórymi tematami.
          • Debilna polityka historyczna a ta szmata prosi się o kop w ryj Adam Małysz zawsze miał lewicowe poglądy wspierał dawniej SLD i to boli PIS bez Małysza nie było by Polskich skoków on był pierwszy.
            • Treść została usunięta
              • Treść została usunięta

Najczęściej komentowane