/ Forum Wieczorem Andrzej Duda ma rozmawiać z Mateuszem Morawieckim o postulatach nauczycieli
9    

Wieczorem Andrzej Duda ma rozmawiać z Mateuszem Morawieckim o postulatach nauczycieli

Dodano 9
W środę w Pałacu Prezydenckim odbędzie się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z premierem Mateuszem Morawieckim. Rozmowy będą dotyczyły oczekiwań nauczycieli w sprawie wzrostu ich wynagrodzeń.
 9
  • Każdy by chciał podwyżkę, ale nie każdy pracuję 15 h tyg jak nauczyciele,wakacje i ferie wolne, święta wolne ,weekendy wolne. Każdy by tak chciał.
    • No tak, 1000 zł. podwyżki dla grupy roszczeniowej jaką są nauczyciele 1000 dla  mundurowych, 2000 dla lekarzy, ba rezydentów, czyli tłuków - a emeryt 1060 zł.
      (nie mylić z emeryturami resortowymi i tych z immunitetem wiecznym) za to czynsz, lekarstwa media i zęby w ścianę.
      A na wszystko, czyli pensje, trzynastki, czternastki grup roszczeniowych zapierdziela ciemny motłoch, dostając na rękę 1800 zł i słyszy jak to jego pracodawcy jeżdżącemu najnowszym mercem i mającym willę z basenem jest ciężko.
      Poj******nny kraj. w tym kraju nigdy nic nie będzie, dobrze będą się mieć dziecioroby, złodzieje i politycy!Mnie nigdy nikt nic nie dał, za komuny również bo byłem dla nich B, dzieci wychowaliśmy, wykształciliśmy i im też to państwo niczego nie dało, dlatego jestem za tym aby olali ten kraj "Bogaczy" jakim jest Polska!
      • Roczny budżet na chemioterapie 1 mld. 300 mln., dofinansowanie szczekaczki propagandowej karła 1mld 260 mln., a pieniędzy nie ma, dla nauczycieli i leczenie
        • Córka prokuratora stanu wojennego, odznaczonego przez Jaruzelskiego piotrowicz, została bez konkursu prokuratorem w Krosnie i zarabia ponad 100 000 rocznie, a pisuary do 10 nie dają rady dociągnąć, jak to mówił tchórzliwy karzeł, wara od naszych dzieci, pisowskich dzieci
          • Syn nieudolnej przyłębskiej został bez konkursu dyrektorem banku pekao, pisowski nepotyzm sięga kosmosu, a pisuary z pisowskiego proletariatu ledwo ciągną do 10
            • Niech długopis nie robi z siebie jaj, podpisał zgodę na ponad miliard dla szczekaczki propagandowej, a dla nauczycieli nie ma, wstyd i hańba

Najczęściej komentowane