/ Forum Magdalena Adamowicz opublikowała list otwarty. „Łzami nikt nigdy nie nakręcił zegarka"
9    

Magdalena Adamowicz opublikowała list otwarty. „Łzami nikt nigdy nie nakręcił zegarka"

Dodano 9
Magdalena Adamowicz opublikowała w mediach społecznościowych list otwarty. „Uczynię wszystko, żeby zrealizować idee mojego męża, który poświęcił życie budowie otwartego, solidarnego, demokratycznego i wolnego od nienawiści Gdańska" – napisała.
 9
  • ile trzeba mieć pieniędzy by utulić wesołą wdówkę?

he, he, he
    • Wiemy wiemy - Stalin "mową nienawiści" określał to co było sprzeciwem wobec dyktatury. I wy śmiecie idziecie tę samą drogą - robicie dokładnie to co robi sie na Zachodzie gdzie zwyczajni obywatele żyja w państwach policyjnych a "ubogacacze" trykają im córki - ale tak trzeba bo to "ofiary na ołtarzu" wyższej idei. Nie bedzie z was co zbierać niedługo bo Europejczycy wam dadzą popalić i nie skończy to się mamrem. Dlatego dzisiaj lewaków wszelkiej maści należy TĘPIĆ czym popadnie.
      • jedno jest pewne.

razem z POwrotem tyfusa wróci seryjny samobójca, to dlatego wesoła wdówka zamieszana w geszefty 3-miejskiej mafii ma zamiar wyfrunąć do Brukseli.
        aha.
        Boni-ego naszła chwila szczerości spowodowana olaniem go na listach wyborczych do kołchozu.
        chlapnął, że zajumanie pieniędzy z OFE było błędem, mimo że wszyscy głosowali za.
        też się może doczekać. he, he, eh
        • Ale za pensyjkę z europarlamentu, to już można kilka dobrych rolexów kupić. Współczuję tym,którzy oddadzą głos na kobietę ,która promuję się na śmierci męża . Chociaż mam nadzieję,że nie dostanie żadnego głosu.
          • „Łzami nikt nigdy nie nakręcił zegarka"
            A kradzione nie tuczy!
            Czy prędzej czy później wraca jak bumerang!
            Kasiorka szybko sie rozejdzie bo jesteście tępe jak stary "majzel" i co wtedy?
            • Kwestia w tym, czym jest "mowa nienawiści". Przypuszczam, że jest nią każdy sprzeciw wobec dyktowanych nam POstępu i .Nowoczesności, jak i prezentowanym nam absurdom a la Pippi Langstrumpf, jak "stworzę sobie świat według mojego widzimisię, 2x2=9!" Ja sie stanowczo sprzeciwiam tego rodzaju tyranii, zupełnie rozumnie i bez nienawiści.
              •  
                no nie mówcie ,że "zastanawiała się czy te 37 kont złączyć i zatrzymać dla siebie czy dać Schetynie... Wyjechała tuż PO śmierci bo musiała POzałatwiać sprawy spadkowe w rajach podatkowych itp
                • kisiel PO budyniu czyli GGGGGGGGGGGGGGGG ,zlodziejska lewatywa....
                  • budyniowa,

gruntami miasta przeznaczonymi POd budowy
                    nikt nie napełnił kabzy

kontraktami ratusza dla baby bydyniowej
                    nikt sie nie wzbogacił

Najczęściej komentowane