/ Forum Szydło przedstawiła kandydatów PiS w okręgu małopolsko-świętokrzyskim. „Drużyna wspaniała”
4    

Szydło przedstawiła kandydatów PiS w okręgu małopolsko-świętokrzyskim. „Drużyna wspaniała”

Dodano 4
Beata Szydło zaprezentowała na konferencji kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego. Na liście pojawili się m.in. Patryk Jaki, Ryszard Legutko oraz Dominik Tarczyński.
 4
  • Grupa ludzi kompetentnych ,którzy nie idą do Brukseli po pieniądze, tylko idą działać dla Polski. Jestem pewien ,że druzyna pani Szydło rozbije bank głosów w małopolsce i w świętokrzyskiem jak miało to miejsce podczas wyborów samorządowych.
    • Drużyna dojna
      • znowu Wprost sobie dorabia,agencja erotyczna,prosimy pania prezes nadal kibel czapracka z Rumi o usuwanie takich ogloszen z Powazaniem czytelnicy czyli Polacy.....
        • CześĆ Wszystkim, Mam na imie Oliwia i mam 24 lata. Napisz do mnie na https://wyspakobiet.eu/profilprofilOliwia jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. :) Pozdrowienia.

Najczęściej komentowane