/ Forum Na gdańskich restauracjach pojawiły się plakaty nawołujące do nienawiści. Zatrzymano trzy osoby
12    

Na gdańskich restauracjach pojawiły się plakaty nawołujące do nienawiści. Zatrzymano trzy osoby

Dodano 12
Kilka dni temu rozwieszono na trzech gdańskich restauracjach plakaty oraz napisy nawołujące do nienawiści. Policjanci zatrzymali podejrzanych w sprawie. Grozi im do dwóch lat pozbawienia wolności.
 12
  • No to sie "polaczki" doczekały "zachodniej demokracji" - tak właśnie ona wygląda pajace. Bedziecie ganiani z własnego Kraju za przyznawanie się do bycia Polakiem a lewactwo wam teraz pokaże gdzie wasze miejsce. Jeśli już Policja służy tym ideologią to macie przekichane.
    •  
      A KIEDY TE CURVE SMIECIA ZYDOWSKIEGO KATZA TAK DOPROWADZA....ZA WYSSANIE Z PALY ZYDOWSKIEJ HITLERA NIENAWISCI DO POLSKI...JAK JA ZGLOSILEM NAPASC TO NAWET MONITORINGU NIE SPRAWDZILI TE KLIKE ZYDOWSKA ODSUNAC OD KORYTA
      •  
        A KIEDY TE CURVE SMIECIA ZYDOWSKIEGO KATZA TAK DOPROWADZA....ZA WYSSANIE Z PALY ZYDOWSKIEJ HITLERA NIENAWISCI DO POLSKI...JAK JA ZGLOSILEM NAPASC TO NAWET MONITORINGU NIE SPRAWDZILI TE KLIKE ZYDOWSKA ODSUNAC OD KORYTA
        •  
          •  
            •  
              • Jakim to trzeba być debilem żeby lewicowców pomylić z wegetarianinem...a myślałem że już mnie nic nie zdziwi.
                Ale w Polsce przy takim szkolnictwie...w końcu Nobli za wiele Polacy nie dostali w ostatnich 30 latach, wiec wrona sokołów nie rodzi....
                • Abstynentni weganie i naziści się nie wykluczają, AH na to przykładem.
                  • Nie mam nic przeciwko egzekwowaniu prawa, ale niech 256 KK przestanie działać wybiórczo. Albo prawo jest jedno dla wszystkich, albo wszyscy będą je mieli w głębokim poważaniu.
                    • Naziści z Gdyni kontra Weganie z Gdańska - tak głupie, że aż może być prawdziwe. Nie mniej zaczekałbym do czasu postawienia chociażby zarzutów tym zatrzymanym, bo sam fakt że Policja kogoś zatrzymała do złożenia wyjaśnień jeszcze o niczym nie świadczy.
                      • Ostatnio czołowy przygłup forumowe azbest, bredził, że to autoreklama dla tych restauracji, i restauratorzy sami sobie powiesili te plakaty
                        • żołnierze wyklęci -- następne pokolenie !

Najczęściej komentowane