/ Forum Schetyna opublikował artykuł w „The Guardian”. „Przewodzę polskiej, zjednoczonej opozycji”
8    

Schetyna opublikował artykuł w „The Guardian”. „Przewodzę polskiej, zjednoczonej opozycji”

Dodano 8
Na początku marca Emmanuel Macron opublikował artykuł w 28 dziennikach w Unii Europejskiej. Tekst francuskiego prezydenta pojawił się także w Polsce, na łamach „Rzeczpospolitej”. Grzegorz Schetyna poszedł w ślady polityka, a jego publikacja pojawiła się w brytyjskim „The Guardian”.
 8
  •  
    nadszedł czas rozliczenia partii plującej jadem na ojczyznę i ludzi pokroju Boniego, Lewandowskiego czy Róży Thun, oby już nie wrócili do polityki
    • przecież przesłanie dobry ludu jest prostsze od cepa i skierowane, no właśnie, do kogo?

tyfus, to ja jestem teraz capo di tutti capi wszystkich totalniaków, a tak naprawdę POłknąłem przystawki

nowoczesne pajace i miastowe chłopy to już historia, a w przypadku tych pierwszych nawet historyjka, zaś wiosna Biedronia została zdezaktualizowana.

tak, że nie masz PO kiego wracać. he, he, eh
      • To jak to jest - za PO się z nas śmiali a teraz większość gratuluje - to skoro tak wygląda "marginalizacja" to ja chcę wiekszej "marginalizacji"
        • Uuuu to no we WPROST i lewicowych niemieckich propagandówkach wrze co teraz bedzie bo chyba się niedługo zacznie rozliczenie lewackich neomarksistowskich kundli. Antife to bedziecie zdzierać z podłogi. Won z EU - niepodległa Polska.
          • Olek ....A jak myslisz kto wygra wybory do  u.e we  Francji...no chyba nie  ludzie Makrona po  tej rzezi demonstrantow ktore urzadzil ....francuzi beda w  wiekszosci glosowac na  Le  Pen ..oraz na  zolte kamizelki .....i po  twojej uni.. .Olek ..wyprostujemy ta  unie ....!!!!
            • Musze tu zmartwic Olka i  jemu podobnych ...Hiszpanska partia prawicowa V.O.X przewodzi teraz w  sondazach. i  ma  duza szanse wygrac wybory...nie tylko do  swojego sejmu 28 kwietnia ale  tez w  wyborach do  p .e ...dzis spotkal sie w  tej sprawie przewodniczacy tej partii z  J .K...w celu zjednoczenia sie po  wyborach i  zreformowania Eurolandu ..prawica zwiera szeregi ...!!!!
              • soltys szpetyna niczym nie przewodzi w Polsce i nigdy nie bedzie przewodzil ,chyba ze marszem niedorozwoii teczowych ewro kolchozu cha cha cha cha cha .....
                • i ścisniemy im jaja !

przed wyborami samorządowymi ku*wy prowadziły w sonadażach 51 do 21 % .

....................................................................he , he , he , he , he , he

Najczęściej komentowane