/ Forum Beata Kempa o swoich kompetencjach: Mój angielski jest na poziomie bardzo dobrym podstawowym
7    

Beata Kempa o swoich kompetencjach: Mój angielski jest na poziomie bardzo dobrym podstawowym

Dodano 7
Beata Kempa wystartuje w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Minister ds. pomocy humanitarnej kandyduje z okręgu dolnośląsko-opolskiego licząc na to, że uda jej się zdobyć mandat. W rozmowie z Radiem Zet została zapytana o swoje kompetencje językowe, które są bardzo przydatne w Brukseli.
 7
  • Zli ludzie bez sumienia, ktorzy ja popieraja powinni wiedziec, ze uklady, pakty i sojusze zawiazuja sie w kuluarach, gdzie nie ma sluchaweczek na uszach i gdzie plynnie i swobodnie rozmawia sie po angielsku.

Strasznie smutne to nieuctwo towarzyszki Kempy.
    • A co tam słychać P. Beato u Pinky-Twink?
      • Bol Kościuszko

on or in english ruski trollu, sorry, rumuński/
        •  
          tak
          ja kochac polska
          ja rozumiec angielski
          •  
            Jeden z najgnuśniejszych i pazernych tłumoków w obecnie rządzącej szajce.
            Odrażający osobnik o wadze 112 kilogramów.
            Kempa to totalna porażka.
            • Z angielskim to już za późno, trudno, nie takie niemoty tam już nas "reprezentowały", ale ta pani wymaga pilnej pomocy humanitarnej od fryzjera. Jak razem z "rozwianym tapirem" Zalewską tam się pokażą, to nawet łysi będą się bali tu z Niemiec przyjeżdżać do przygranicznych fryzjerów. Kołtuny polskie.
              • Czyli umie tylko powiedzieć nie po angielsku ale po rosyjsku mienia zawód, bo tylko tyle umie, a może wspomni o tym jak olała powiat Olesnicki, nawet karetki nie załatwiła, a jak wypomniał jej o tym radny to do sądu poszła, taka " mundra "

Najczęściej komentowane