/ Forum Posłanka PO opublikowała post ws. osób z zespołem Downa. Pawłowicz: Jak w końcu jest zakłamana pani Mucho?
11    

Posłanka PO opublikowała post ws. osób z zespołem Downa. Pawłowicz: Jak w końcu jest zakłamana pani Mucho?

Dodano 11
Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa wiele polityków publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pokazują skarpetki nie do pary. Taką fotografię opublikowała również m.in. Joanna Mucha. Do wpisu polityk odniosła się Krystyna Pawłowicz.
 11
  • Gratulujemy błyskotliwości Pani Krystynie a te szmaty niech sie SKROBIĄ!!!!
    • Chciałem coś napisać o tej pani, ale mi ręce opadły. Przy niej nawet Trump wysiada ze swomi tweetami.
      • Treść została usunięta
        • To jest kultura wiecznie głodnej kryski, ten co na nią oddał głos ten nie ma mózgu

https://memnews.pl/img/57906/kultura-w-pis/?fbclid=IwAR2bR8vN-FMauataUyJghhDaxdF1Sv8nhA186jkNPL-SblnDWAnxQZUm_Qc
          • Już niedługo będzie zakaz cytowania głupot wiecznie głodnej krystyny oraz jej wizerunku, bo na wymioty się zbiera
            • A Pawłowicz to by mu kazała się urodzi i natychmiast umrzeć Bo żyjący niepełnosprawni to są dla nich wyłącznie o NIEPORZĄDANI JAK ZA HITLERA
              • olek A nadal

czemu drwisz z Markiewicza ?

nie jego wina , że jest psychiczny
                • trupi oddech .....jak zwykle swietne ...cha .. cha .. cha .. cha ...jak zwykle trafnie
                  cha .. cha ..cha .. cha ............antypolacy ..cha .. cha . ..cha . cha .. cha ..
                  • Że ktoś jest za zabójstwem nienarodzonych "słabych i nieudanych" i zarazem urodzonych "słabych i nieudanych" świętuje, ma do czynienia z odpowiedzią na pytanie, od kiedy jest się człowiekiem?

Stary Testament i Psalmy mówią, że jest sie nim "od poczęcia".

Anglosaski "common law" uznaje za człowieka tylko kogoś "born alive", urodzonego i żyjącego, dopóki sie całkiem nie narodzi można go zabić. Jak sie działo np. w Chinach polityki "jedno dziecko" z dziewczynkami.

Do tego dochodzi "nauka" pana Galtona, eugenika, która dzieli życie na "warte życia" i "nie warte życia", "naukowa" podstawa aborcji i eutanazji. Eutanazję praktykowały hitlerowskie Niemcy w akcji T-4, tylko Kościół Katolicki protestował, zobacz encyklikę "Mit brennender Sorge (Z palącą troską)", ale i wiele protestanckich krajów do lat 80tych. I praktykują dalej "na życzenie" - jak sie uda wmówić osobie, że nie warto jej żyć, można ją zabić i wszystko będzie OK. Liberté!

Nietzsche sie w Antychryst wyraźnie wypowiedział: "Słabi i nieudani niech sczezną: pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego. Co jest szkodliwsze niż jakikolwiek występek? – Litość czynna dla wszystkiego, co nieudane i słabe – chrześcijaństwo..."

Gdzie lokalizujemy tu postęp cywilizacyjny?

Najczęściej komentowane