/ Forum Kożuchowska „nie może powstrzymać łez”, prezydent Duda komentuje. „Nie polubię tego zdjęcia”
6    

Kożuchowska „nie może powstrzymać łez”, prezydent Duda komentuje. „Nie polubię tego zdjęcia”

Dodano 6
Pożar katedry Notre Dame wywołał spore poruszenie w mediach społecznościowych. Na wielu profilach pojawiły się zdjęcia płonącej świątyni, a głos w sprawie zabierali dziennikarze, politycy oraz celebryci. Zdarzenia z Paryża najwyraźniej wstrząsnęły Małgorzatą Kożuchowską, która dodała emocjonalny wpis.
 6
  • Coś nic o tym że  prezydent Duda zadeklarował pomoc w odbudowie.
    Ej - prezydencie Duda, takie deklaracje to sobie możesz deklarować z budżetu prezydenckiego, a od moich pieniędzy wara!
    Francuzi nie zasługują na jakąkolwiek pomoc, kolonialiści którzy w koloniach wykorzystują tubylców nie przestrzegając podstawowych praw człowieka, a pouczają nas o demokracji - hipokryci do ętej potęgi!
    • A ja ich mam głęboko w D****
      Jak słyszę te pełne fałszywego wycia głosy, a najbardziej to mnie rozśmieszył swoją wypowiedzią komuszy pomiot Cimoszewicz że trzeba zrobić zbiórkę i Francuzów wspomóc - głąbie jeden! było im powiedzieć żeby sobie te Notre Dame ubezpieczyli, tak jak podczas powodzi powiedziałeś Polakom!
      Jeszcze jedno!
      Nam nikt nie pomógł, chociażby w odbudowie zamku królewskiego, i wszystko w temacie!
      •  
        a u nas na sw opatrznosci bozej wykryto freski z  16 tego wieku
        curwa cud!
        • Nie ma złej okazji, żeby się lansować. Prawda, pani aktoreczko? Prawda, panie prezydęcie Polinu?
          • Po remoncie to  juz nie  bedzie to  samo ...850 lat historji .. tajemnicy ...wchodzac wczesniej dotykalo sie wiekow ...przeszywal duch wiekow,,,,a co  bedzie za  spotkanie po  remoncie ...??? To  juz nie  bedzie to  samo . ..mysl ....swierza gipsowka.. .nowa ceramika ...i tak dalej ...

Najczęściej komentowane