/ Forum Magdalena Adamowicz o hejcie: trzeba skończyć z nienawiścią i pogardą
22  

Magdalena Adamowicz o hejcie: trzeba skończyć z nienawiścią i pogardą

Dodano 22
Hejt dziś dotyka wszystkich i wszędzie. Musimy sobie jako społeczeństwo spróbować z tym poradzić, bo wyśmiewanie i pogarda pustoszy psychikę, a może skończyć się taką tragedią, jaka nas spotkała – mówi w wywiadzie dla „Wprost” Magdalena Adamowicz, żona zamordowanego prezydenta Gdańska.
  • hej hej , jestem sobie wesoła wdówka , jestem wesoła wdówka i mam wszystko w poważaniu, może jednak mnie wybiorą? co tam! wybiorą na 100%, przecież Gdańszczanie to w większości naród proniemiecki, a lenie nie pójdą do urn!
    Mnie raczej interesuje jej przygotowanie merytoryczne dobycia posłem w PE, przecież to nikt inny jak samo PO zarzuca Pisowskim kandydatom brak przygotowania do tej funkcji, więc jak to jest? jak ktoś startuje z PO to może być tuman , np. taki jak min wałęsa, lecz jeśli tuman startuje z pisu to jest larum, co za hipokryzja!
    Polacy idźcie masowo do wyborów i pokażcie tym zaprzańcom gdzie ich miejsce!
    Jak to coś dostanie się do parlamentu UE, tan tytułowa wdowa, to oznaczać będzie że w gdańsku same nieudaczniki i niech ich doją nadal!

Najczęściej komentowane