/ Forum Partner Roberta Biedronia: Trudno mi sobie wyobrazić, że podnosi rękę na matkę
14    

Partner Roberta Biedronia: Trudno mi sobie wyobrazić, że podnosi rękę na matkę

Dodano 14
Krzysztof Śmiszek powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską, że ciężko jest mu sobie sobie wyobrazić swojego partnera - Roberta Biedronia - który podnosi rękę na matkę. W ten sposób skomentował publikację dotyczącą przeszłości lidera Wiosny.
 14
  • Ten nieogolony , a pewnie i niedomyty , to ten co bedzie wsadzal do wiezienia za nazwanie rowerzysty ,rowerzysta ?
    • a co to za partner ROBERTY ha ha ah biznesowy w cegielini ha ha ah z tego cegieł nie będzie choć chłopaki kopią glinę oni mi bardziej na PUSTAKI wyglądają nie cegły ha ah ah jude circus
      •  
        Brak wyobrazni jest smisznie ewidentny
        • Trudno mi sobie wyobrazić, że podnosi rękę na matkę

bo ta jest na moim…..
          • I toto ma nas Polaków reprezentować w Brukseli ? Myśle ze jeszcze jesteśmy normalnym narodem.
            Nie pokazujcie tych pe..łów bo mi się ży..ć chce.
            •  
              a do rozprawy doszło ot tak przypadkiem, Kijowski przy Biedroniu to kryształowa postać, czy naprawdę na opozycji nie ma jednego uczciwego???
              • Teraz będą Z  niego ofiarę robić I  budzić współczucie
                • O jejku, czepiają sie tego Roberta że złamał szczękę mamusi ale  przecież nie połamał jej przy tym żeber i kończyn i to cieszy, zacny z niego człowiek
                  • Ja też nie mogę sobie wyobrazić jak facet facetowi wkłada członka w tyłek. Fuj...
                    • I to ma nas Polakow reprezentowac w Brukseli ? Mysle ze jeszcze jestesmy normalnym narodem.
                      • Tancowaly 2 pedaly
                        1 duzy drugi maly
                        Strasznie smisznie to wygladalo .
                        •  
                          ODBYT.NIC.A
                          •  
                            Treść została usunięta

Najczęściej komentowane