/ Forum Polacy liczą się z opinią Martyny Wojciechowskiej najbardziej. Drugie miejsce może zaskakiwać
29    

Polacy liczą się z opinią Martyny Wojciechowskiej najbardziej. Drugie miejsce może zaskakiwać

Dodano 29
Martyna Wojciechowska jest najbardziej rozpoznawalną i opiniotwórczą polską dziennikarką telewizyjną - wynika z badania przeprowadzonego dla „Wprost” na panelu Ariadna. W rozmowie z „Wprost” Wojciechowska przyznała: - Latami ciężkiej pracy walczyłam ze stereotypem, że kobieta nie ma prawa wypowiadać się w tak zwanych „męskich sprawach”. Zaczęłam od skoku na głęboką wodę. Dziś wiem, że było warto.
 29
  • długo to będzie odgrzewane?
    • Polacy liczą się z opinią Martyny Wojciechowskiej najbardziej.
      ......................................................................................................
      To ja chyba jestem z Marsa.
      Dlaczego oni na siłę robią z siebie idiotów?, mając nas za większych debili od siebie?
      Czy w Polsce w ogóle są jakieś autorytety?
      •  
        Nawet nie wiedziałem, że liczę się z jej opinią. Dobrze, że wyprost nas uświadamia. Tylu rzeczy nie wiemy.
        • cha .. cha ..cha ... kanalie ....cha .. cha ...cha . wczorajsi niedysPOzycji .......che ... che ...che ..
          zdrajcy tęczowi .....cha ..cha ,,,cha ........kibel .......cha , ..cha ..cha .......czapracki ........cha ,.cha ..
          evita .......cha .cha ....cha rumia .......cha . cha ..cha ......debile cha . cha ..cha
          • @ azasis iza

nie interesi nas skąd zostałaś wyjeta
            •  
              na siłę próbują ludziom wpychać autorytety z tyłka wyjęte
              • Dzisiejszy sondaz Estymator do  p.e ...Pis 42% KO...36% Wiosna 8% Kukiz 6% ....
                •  
                  Przecież Martyna Wojciechowska to jest kompletna IMBECYLKA, gupia gąska. Widać i Polacy ta bałwany są skoro słuchają bełkotu takiej
                  •  
                    hahahaha redakcja naćpała się w święta i farmazony pisze, to Lis już nie jest na pierwszym miejscu albo Olejnikowa
                    • Taki powinien byc tytul.. .Drugi sort sie liczy z  opinia Martyny..>> A  nie  Polacy ....
                      • @ Janek K

a przysiąg bym , że polskie sprawy należy prać we własnym domu .......czyż nie ?
                        • @ Janek K.

bardzo podobał mi się wywiad bankstera w amerykanskiej TV

jest to stacja , w której się płaci pieniędzmi podatników od Maroka do Tadzigistanu

i pierrdoli różne bzdury ..........najczęsciej jaka to władza jest naj ......
                          • @ Janek K

a mamy tyle wielkich Polek , fakt , wielkich duupskami ... ale zawsze .....

jak Szpikulec .........Klempę ...........Zalewę ........Pawłowicz
                            • Pisuary forumowe mogły by oszczędzić swoich głupich mądrosci w swięta, to, że wy nie uznajecie swiąt bo są raz do roku a nie co miesiąc, nie oznacza, że wszyscy są tak ułomni jak wy
                              • to jest ciekawsze.

"Bez ogródek i bardzo szczerze dezaprobatę wyraził eurodeputowany Platformy Obywatelskiej Janusz Lewandowski, który tak skomentował sondaż Kantaru Polska dla życzliwego opozycji tygodnika „Polityka:
                                - Mam nadzieję, że to jest incydent, bo nijak nie jestem w stanie sobie tego wytłumaczyć. Być może, wbrew temu co się powszechnie mówi, strajk nauczycieli nie jest tak dobrze odbierany, a poparcie dla strajku również? Nie potrafię sobie wyniku sondażu wytłumaczyć. Powinno być odwrotnie.
                                Powinno, a nie jest. I jak żyć Koalicjo Europejsko, jak żyć?"

i to jest ciekawe, jakimi drogami "myślenie" POkemońskie chodzi na złość rozumowi.
                                w każdym razie meandry namorzynowe, to linie proste przy tym.
                                • tak, Dorota Wewllman jest godna zaufania-dla Izraelitów, ja tam wolę Bolka, płk Mazgułę, Hadacza bo to są mistrzowie słowa i autorytety moralne , no i lubię pana Biedronia bo uznaje prawo pięści
                                  • wystarczy zobaczyć kto sygnuje te wypociny w tytule i sobie darować treść
                                    • Dorota Wellman ...he...he...he. ...To wystarczy za  komentarz ....he.....he.....he......he....
                                      • niech żyją lezby! I to niestety świadczy o ich poziomie głupoty, choc sądzę , ze jest to wymyślone przez redakcje stwierdzenie. Zreszta kim są czytelnicy portalu "Ariadna" ?
                                        • wprost ale daliscie czadu, nie osmieszajcie sie, zreszta juz chyba nikt was nie bierze na serio, oprocz naturalnie olka ktory nadal sie osmiesza.
                                          • Zadna z  niej dziennikarka...to zwykla celebrytka i  podrozniczka...wybrana w  kregu lewackim...
                                            • Tylko 10 minusow w ciagu minuty ? Liczylam na 100 !
                                              • A juz rzekome 3 miejsce Wellman, wrecz powala !!!
                                                • I to niestety swiadczy o ich poziomie glupoty, choc sadze , ze jest to wymyslone przez redakcje stwierdzenie.Zreszta kim sa czytelnicy portalu "Ariadna" ?

Najczęściej komentowane