/ Forum Policja podjęła działania ws. „sądu nad Judaszem”. Są pierwsze zarzuty
7    

Policja podjęła działania ws. „sądu nad Judaszem”. Są pierwsze zarzuty

Dodano 7
Jak przekazał oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jarosławiu, kukłę Judasza w Pruchniku podpalił 45-letni mieszkaniec gminy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, ale policja wciąż przesłuchuje świadków zdarzenia i zbiera materiał dla prokuratury.
 7
  • Kto chce powrotu czasów stalinowskich niech dalej głosuje na PiS już są tego początki. Żeby w Polsce był polski rząd należy zdelegalizować wszystkie partie a posłów do Sejmu wybierać indywidualnie w lokalnych okręgach wyborczych gdzie ludzie znają kandydatów i ich rodziny od pokoleń a nie hurtowo na partie pod kontrolą zagranicznej agentury. Jest niemożliwe aby przekupić lub zastraszyć i kontrolować 460 posłów na raz ale 2 lub 3 partie to nie jest problem bo trzeba kontrolować tylko kilku ludzi.
    •  
      Fajny pomysł. Teraz już za późno, ale w przyszłym roku przebiorę Marzannę za zakonnicę. Podpalę ją i wrzucę do Łyny... tuż przed katedrą w Olsztynie.
      • Kiedy byłem szczylem myślałem, że ZSRR jest wieczny.
        No i jest... brak wolności słowa, gnębienie "nieprawilnych"
        • A ja się zapytowywuję czy ustalono już tożsamość Judasza? i dlaczego zaraz Żyd? przecież on był katolik...., a że grzeszny? któz jest bez grzechu?
          • Nieprawdopodobny absurd. Ciekawe ile dostaje się za topienie Marzanny.
            • -Bardzo proszę o pomoc.
              Wystarczy udostępnienie :
              visit.news/andrzej66
              • A CO BEDZIE Z  TOPIENIEM MAZANNY. .??? ALBO Z  KRAKOWSKIM LAJKONIKIEM...??? WY LEWAKI JAK COS WYMYSLICIE .. .TO TAK JAK JAJAMI O  BETON ....he....he......he.....he....

Najczęściej komentowane